Skip to content

Aplikace Pandora Apple Watch nyní funguje i bez iPhonu

6 de Červenec de 2021
503E945D 3417 42CE A5C6 282974F58B88 ddb8ab445b1e45c18481996b2e2b5b05

Co: Aktualizovaná aplikace Apple Watch od Pandory nyní může streamovat hudbu a podcasty do vašeho zápěstí bez připojení k vašemu iPhone.
Jak: Aplikace používá mobilní nebo Wi-Fi připojení k přímému přenosu na Apple Watch.
Proč tě to zajímá: Pandora je první aplikace pro streamování hudby od jiných společností než Apple, která pro streamování zvuku do Apple Watch již nemusí být připojena k iPhone.

Pandora právě přeskočila konkurenci a přinesla aktualizaci své aplikace Apple Watch, která vám umožňuje streamovat přímo do vašeho zápěstí bez upoutaného iPhone. Toto je první aplikace od jiných společností než Apple, která to dokáže na Apple Watch; Apple Music a Podcasts mohou používat Wi-Fi nebo mobilní připojení, ale Spotify a Deezer stále potřebují iPhone, aby jejich aplikace Apple Watch fungovaly. Tak jako Engadget poznámky, YouTube Music a Tidal nemají ani aplikaci Apple Watch. Abyste měli jistotu, že máte nejnovější aktualizaci, přejděte do obchodu Apple Watch App Store a vyhledejte Pandoru. Stáhněte si nejnovější, pokud je ještě nemáte ve svých hodinkách Apple Watch, nebo klepněte na Aktualizovat, pokud ano, a ještě nebyla aktualizována. Uvidíte nové rozhraní, které vám umožní vyhledávat nebo procházet seznamy skladeb a podcasty. Poté si můžete vybrat libovolnou skladbu, která se vám líbí (s účtem Premium), nebo ji můžete přehrát v seznamu skladeb, není třeba iPhone.

Tři obrazovky aplikace Pandora Apple Watch ukazující nové rozhraní

Nyní, když vyrazíte do posilovny nebo si uděláte čas od iPhonu, můžete Pandoru poslouchat přímo na svém zápěstí.