Skip to content

Zdarma díkůvzdání E-karty, vyzváněcí tóny, tapety a spořiče obrazovky

14 de Září de 2021
ServingTurkey2 59c0552368e1a20014926f07

Neexistuje lepší způsob, jak si užít Den díkůvzdání, než sdílet trochu hudby a zábavy s ostatními. Níže je uveden výběr webů, které nabízejí bezplatný obsah související s Den díkůvzdání, vyzváněcí tóny, spořiče obrazovky a tapety, které si můžete pořídit. Podívejte se hned teď a užijte si Den díkůvzdání.

Zdarma hudba na Den díkůvzdání

  • 8tracks.com: Pokud nejste obeznámeni s hudební službou 8tracks, je založena na seznamech skladeb. Zde najdete celou řadu hudebních skladeb na Den díkůvzdání, které lze streamovat ze seznamů skladeb, které sestavili uživatelé.
  • TheHolidaySpot.com: Většina hudby na tomto webu je ve formátu .mid, který je vhodný pro mobilní telefony, počítače a další zařízení, která mohou přehrávat soubory midi. Tento web má také velký výběr dalších bezplatných zdrojů díkůvzdání, které zahrnují tapety, pohlednice, spořiče obrazovky, nápady na párty, recepty a další.

Zdarma vyzváněcí vyzvánění pro váš telefon

  • Zedge.net: Tato webová stránka má dobrý výběr bezplatných vyzváněcích tónů MP3 pro váš mobilní telefon. Můžete je streamovat pomocí webového přehrávače integrovaného v prohlížeči, stahovat jako MP3 nebo sdílet prostřednictvím sociálních sítí/e-mailu.
  • MidiDelight.com: Na tomto webu je 19 vyzváněcích tónů Midi, které lze stáhnout nebo sdílet. Na webu je také užitečné tlačítko náhledu pro přehrávání vyzváněcích tónů před stažením.

Zdarma díkůvzdání eCards s hudbou

  • 123 Greetings.com: Můžete si myslet, že na zasílání e -karet na Den díkůvzdání není nic hudebního, ale s těmito hudebními přáními si užijete spoustu zábavy. Na výběr je přes 200, tak proč neposlat jedno jako překvapení svým přátelům a členům rodiny – koneckonců je to zdarma.

Zdarma spořiče obrazovky na Den díkůvzdání

  • Holiday-Screensavers.com: Mnoho spořičů obrazovky, které si můžete stáhnout, nejsou jen pro show. Obvykle také mají hudbu. Na tomto webu najdete dvě stránky bezplatných spořičů obrazovky Díkůvzdání pro váš počítač, na nichž hraje hudba na pozadí.
  • TheHolidaySpot.com: Tato stránka je oblíbenou volbou pro sezónní hudbu a spořiče obrazovky nejsou výjimkou. Ke stažení je dobrá sada barevných spořičů obrazovky souvisejících s Dnem díkůvzdání-není jich mnoho s hudbou, ale přesto stojí za to se na ně podívat, pokud chcete rozjasnit svoji plochu.

Zdarma tapety na Den díkůvzdání

  • AlphaCoders.com: Vynikající sada tapet na Den díkůvzdání, které rozzáří vaši plochu.
  • TheHolidaySpot.com: Kromě hudby nabízí Holiday Spot také 17 bezplatných tapet na Den díkůvzdání ve vysokém rozlišení, které si můžete stáhnout v různých rozlišeních v závislosti na velikosti monitoru počítače.