Skip to content

Co je Cyber ​​Monday?

11 de Červenec de 2021
mixedracewomancybermonday 5a0e49c94e4f7d00369dee6b

Věděli jste, že Cyber ​​Monday začalo jako prodej kocoviny od Black Friday? Maloobchodníci si všimli, že v pondělí po Dni díkůvzdání začal stoupat online prodej. To vedlo k tomu, že Shop.org vybičoval přezdívku „Cyber ​​Monday“ jako háček, aby přilákal ještě více spotřebitelů a jméno se zaseklo.

Co je Cyber ​​Monday?

Bude vám odpuštěno, pokud předpokládáte, že Cyber ​​Monday je jen spousta technologických společností, které uvádějí na trh elektroniku. Pravda je ve skutečnosti docela neuvěřitelná. Kybernetické pondělí je nyní největším nákupním dnem roku a překonává dokonce i Černý pátek. V roce 2019 činily tržby Cyber ​​Monday 9,2 miliardy dolarů. Prodeje přesahují mnohem více než elektroniku do všech aspektů maloobchodu a nejlepší na tom je, že není čas sehnat hodiny dopředu, aby bylo možné tlačit a tlačit na jednu z mála maloobchodních prodejen, které maloobchodníci používají k přilákání nakupujících do jejich obchodu. Můžete nakupovat v pyžamu.

Kdy je Cyber ​​Monday?

Kybernetické pondělí vždy připadá na pondělí po Dni díkůvzdání. Ale protože obchody mohou začít o několik dní dříve, můžete nakupovat hodně v neděli večer.

Je Černý pátek nebo Cyber ​​Monday lepší?

Neočekávejte, že získáte nejlepší řešení v oblasti elektroniky jen proto, že obsahuje slovo „cyber“. Zatímco Cyber ​​Monday je výhradně online nákupní den a určitě bude mít nějaké dobré nabídky na technologii, Černý pátek je stále skvělý den na nákup gadgetů. Stejně překvapivé je i Cyber ​​Monday, který je skvělým dnem pro módu. A jak můžete očekávat, Cyber ​​Monday zahrnuje také nabídky, jako je doprava zdarma, které byste běžně neviděli v kamenných obchodech, kde se koná prodej Black Friday. Největším rozdílem je samozřejmě skutečnost, že Cyber ​​Monday se děje online. To znamená nejen žádné čekání v dlouhých řadách, ale také to znamená, že kontrola sociálních médií se může stát nedílnou součástí hledání dobrých obchodů. Doporučujeme následující:

  • Twitter může být dobrým způsobem, jak najít nabídky. Pomocí funkce Hledat na Twitteru zadáním #CyberMonday se můžete dozvědět vše o nejlepších nabídkách. Pokud hledáte něco konkrétního, řekněme prodej televizního vysílání Cyber ​​Monday, posuňte slova dohromady, přidejte do popředí hashtag a podívejte se, co se objeví. Budete muset být pozorní; # jídla přicházejí a odcházejí rychle.
  • Podívejte se také na Facebookovou stránku vašich oblíbených maloobchodníků, kde najdete dobré prodeje. Některé obchody nabízejí věrným čtenářům bleskové nabídky, například „objednejte si online do 14:00 východního času a ušetřete 40 procent z ceny“ nebo „prvních 100 lidí, kteří na tento příspěvek odpoví, obdrží speciální kód kupónu, který bude možné uplatnit do půlnoci.“
  • Najděte své oblíbené značky na Instagramu a zjistěte, zda zveřejňují nějaké nabídky. Stejnými metodami z Twitteru a Facebooku vydělejte na požadovaném produktu skvělou cenu.
  • Před Cyber ​​Monday zvážte přihlášení k odběru bulletinů od vašich oblíbených značek nebo maloobchodů, abyste mohli chytat nabídky. Mnoho z nich nabídne alespoň slevu pro předplatitele e-mailu poprvé; jiní používají toto médium ke komunikaci konkrétních prodejů a cen pro členy zpravodaje.

Mějte na paměti, že všechny tyto zpravodaje, do kterých se zaregistrujete, a značky, které začnete sledovat, mohou přidat k řadě e-mailů a cílených reklam, které se vám mohou zobrazit. Možná se vám bude zdát, že jde o spravedlivý obchod, ale je třeba to zvážit. Nebojte se odhlásit, jakmile budou dohody pryč. Každý rok se mohl změnit, ale v minulosti měla tato doporučení obecně pravdu:

  • Koupit: Oděvy a kosmetické výrobky jsou v Cyber ​​Monday často hodnoceny jako nejlepší nabídky. Prázdninové balíčky a cestovní nabídky patří také k nejlepším. Elektronika má tendenci být o něco více hit-or-miss, protože smartphony se systémem Android a notebooky se systémem Windows mají obecně lepší nabídky na Cyber ​​Monday.
  • Nekupujte: Domácí přístroje. Tyto produkty mají obvykle nejlepší nabídky na Černý pátek (nebo Den díkůvzdání, protože prodeje Black Friday mnoha maloobchodníků se nyní plíží do čtvrtka). A i když se Apple v letošním roce může dostat do ducha Cyber ​​Monday více než v minulých letech, jejich smartphony a tablety se mohou nejlépe koupit na Černý pátek. Reproduktory, jako jsou ty skvělé inteligentní reproduktory Sonos, mají tendenci být lepšími nabídkami na Černý pátek, a zatímco Cyber ​​Monday je skvělé pro oblečení, Černý pátek je skvělé pro boty.

Na co si dát pozor na Cyber ​​Monday

Stejně jako u každého prodeje nezapomeňte vždy porovnávat obchod. To platí zejména při takzvaných prodejích Flash. Jen proto, že má něco velkou slevu z doporučené maloobchodní ceny výrobce (MSRP), neznamená to, že je to skvělá nabídka. Jediným skutečným účelem nástroje MSRP je, aby jej maloobchodníci použili, když vás přesvědčí, že má skvělý prodej. Protože se Cyber ​​Monday koná online, můžete snadno zkontrolovat ceny. Amazon je skvělým místem pro ověření dobrého obchodu. Pokud to můžete na Amazonu získat stejně levně, na Cyber ​​Monday moc nešetříte.

Nenechte si ujít také Zelené pondělí

Pokud vám chybí černý výprodej na Černý pátek a Cyber ​​Monday, nezoufejte. Druhé prosincové pondělí je obvykle mezním datem pro zaručené termíny odeslání během prázdnin. Nazývá se Zelené pondělí, je to skvělý den, kdy můžete využít výhod dalšího kybernetického prodeje.