Skip to content

Mirari OK to Wake! Recenze budíku

16 de Duben de 2023
Mirari Clock HERO SQ 5a3b7cfa7750471a89cce04797223b9b

Mirari OK to Wake! Budík

Co máme rádi

 • Roztomilý design vhodný pro děti
 • Velká tlačítka pro odložení buzení a vypnutí budíku
 • Užitečné funkce pro rodiče

Co se nám nelíbí

 • Trochu drahý
 • Levné plastové provedení
 • Nastavení času a budíků je poněkud nepohodlné

Mirari OK to Wake! Budík je jednoduché a snadno použitelné zařízení, které vám může dokonce pomoci získat další spánek tím, že udrží vaše malé děti na uzdě. Pozor však na jeho levné plastové provedení.

3.7

Mirari OK to Wake! Budík

Mirari OK to Wake! Budík

v tomto článku

Koupili jsme Mirari OK to Wake! Budík, aby jej náš odborný recenzent mohl důkladně otestovat a posoudit. Pokračujte ve čtení pro naši úplnou recenzi produktu.

Mirari OK to Wake! Budík je navržen jako tréninková pomůcka pro batolata. Je to vizuálně poutavé zařízení, které, i když je konceptem jednoduché, slibuje velké potenciální výhody. Prodává se jako způsob, jak snadno regulovat, jak brzy vás vaše děti probudí nebo jak dlouho může být jejich zdřímnutí, a jako některé z nejlepších budíků pro světelnou terapii usnadňují uživatelům spánek nebo vstávání.

Mirari OK to Wake! Budík

Design: Veselý chlapík

Mirari OK to Wake! Budík je rozhodně roztomilý a nebude vypadat nepatřičně v žádném dětském pokoji. Jeho světle modrá skořepina je veselá, stejně jako jeho kreslený tvar a vyměnitelné čelní desky. Dvě z nich jsou součástí dodávky – jedna zelená s tykadly podobnými broukům, druhá růžová s květinovým vzorem. Toto přizpůsobení umožňuje, aby tento budík měl větší potenciální přitažlivost pro širší okruh dětí. Celková konstrukce OK to Wake! Budík je z poměrně levného plastu, což je možná moje hlavní výtka k zařízení. Je nepravděpodobné, že by přežilo pád na tvrdou podlahu a tato křehkost je problémem zařízení určeného pro malé děti. Velmi jsem ocenil velká tlačítka na „nohách“ budíku, jedno pro odložení budíku, druhé pro jeho vypnutí. Svým způsobem je to lepší než mnoho „dospělých“ budíků s menšími, méně intuitivními tlačítky pro odložení/vypnutí. Pokud jste jako já, váš mozek často nestřílí na všechny válce, když se poprvé probudíte, takže zařízení určené pro batolata má své výhody pro přidanou ranní mysl. Obrazovka je zcela základní záležitost, přesto je perfektně funkční a podsvícená, stejně jako tlačítka na nožičkách. Ovládací prvky pro nastavení času a budíků jsou skryty pod poklopem v zadní části hodin, který je dostatečně pevný na to, aby se dal otevřít, takže malé děti by mohly být odrazovány od hraní se skrytými tlačítky. Další poklop pod hodinami zakrývá přihrádku na baterie a je připevněn šroubem, který brání zvědavým ručkám vyjmout baterie. Poklop baterie je však nekvalitně postaven a šroub má špatný závit, což znamená, že jsem nakonec musel použít plochý šroubovák, abych na šroub zatlačil, když jsem jej odšrouboval. Hodiny lze také napájet pomocí přiloženého USB kabelu zapojeného do počítače nebo nabíječky. Bohužel není součástí balení nástěnná nabíječka.

Proces nastavení: Poměrně jednoduchý

Opravdu jsem ocenil dobře promyšlené balení OK to Wake! Budík, který je navržen tak, aby minimalizoval plýtvání zásilkou a balíky a také aby byl bez frustrace. Obě tvrzení se ukázala jako velmi pravdivá a nastavení zařízení nebylo příliš náročné. Ovládací prvky pro nastavení času a budíků jsou dobře vysvětleny v přiloženém návodu a jsou velmi podobné ovládacím prvkům jiných digitálních budíků. Zjistil jsem, že ovládání ovládacích prvků na zadní straně a pohled na obrazovku vpředu může být trochu frustrující. Pokud se pokoušíte otestovat OK to Wake! funkce, čas zdřímnutí nebo budík, mějte na paměti, že pokud ovládáte ovládací prvky na zadní straně v době, kdy je OK to Wake! nebo je budík nastaven tak, aby se spustil, nepodaří se aktivovat. Pro normální provoz zařízení by to neměl být problém.

Mirari OK to Wake! Budík

Klíčové vlastnosti: OK to Wake!

Vynikající funkcí tohoto budíku je jeho jmenovec OK to Wake! funkce. To je v zásadě nekomplikované, je to jen jednoduché světlo, které září z hodin a přátelský obličej, který se objeví na obrazovce. To lze nastavit nezávisle na budíku, aby se spustil v předem určenou dobu, a je zamýšlen jako jakési „zelené světlo“, které dětem říká, že je v pořádku jít a vzbudit rodiče, když je aktivní. V podstatě mění probuzení ve velmi jednoduchý druh hry, kterou se mohou naučit i velmi malé děti. Hodiny lze navíc nastavit jako časovač pro zdřímnutí a vnitřní světlo lze použít i jako noční.

Cena: Jen trochu vysoká

S MSRP 35 $ OK to Wake! Budík je trochu strmý, jak budíky jdou, a jeho špatná kvalita sestavení výrazně snižuje jeho hodnotu. Jeho design zaměřený na děti a jednoduché, ale potenciálně velmi užitečné funkce však do jisté míry odůvodňují tyto dodatečné náklady.

Mirari OK to Wake! vs. Budík HeimVision Sunrise A80S

Za nic víc než za Mirari OK to Wake! Alarm Clock Místo toho si můžete koupit HeimVision Sunrise Alarm Clock A80S, který je mnohem lépe postavený, bohatší na funkce a všestrannější než OK to Wake! A80S však postrádá přátelskou vizáž OK to Wake!, stejně jako jeho úžasně jednoduchá a zřejmá tlačítka pro odložení/vypnutí.


Konečný verdikt

Jednoduchý budík vhodný pro děti se základními, ale užitečnými funkcemi založenými na světle.Mirari OK to Wake! Budík je přátelský malý budík pro děti s potenciálními aplikacemi pro rodičovství. I když jsem ocenil jednoduchý design, jeho špatná kvalita sestavení je omezující a vzhledem k jeho prémiové ceně a základním funkcím je poněkud těžké doporučit.

brejle

 • jméno výrobku

  OK to Wake! Budík

 • Značka produktu

  Mirari

 • Cena

  35,00 $

 • rozměry produktu

  5 x 5 x 4 palce

 • Barva

  Zelená

 • Napájení

  USB, baterie (4 AA)

 • Záruka

  Jeden rok