Skip to content

Jak resetovat Google Nest Hub

16 de Únor de 2023
Nest SmartHubs 04 151cc46511f440228c0f034ac56a70e4

Co vědět

 • Obnovení továrního nastavení: Podržte tlačítko zvýšit hlasitost a snížit hlasitost tlačítka současně po dobu 10 sekund.
 • Restartování: Odpojte Nest Hub od zdroje napájení, nechte ho odpojený po dobu 60 sekund a poté jej znovu připojte.
 • Pokud chcete Nest Hub připojit k nové síti Wi-Fi, musíte jej nejprve resetovat.

Tento článek vysvětluje, jak resetovat Google Nest Hub. Obnovení továrního nastavení může vyřešit mnoho problémů, například když se Nest Hub nepřipojí k Wi-Fi. Níže uvedené pokyny platí pro všechny modely Nest Hub, včetně Google Nest Hub Max.

Jak resetuji svůj Google Nest Hub?

Chcete-li resetovat Google Nest Hub, podržte tlačítko zvýšit hlasitost a snížit hlasitost tlačítka současně po dobu asi 10 sekund. Zobrazí se upozornění, že se zařízení resetuje. Jednoduše stiskněte obě tlačítka, dokud se zařízení nerestartuje, poté budete muset projít procesem nastavení v aplikaci Google Home.

Resetování zařízení Google Nest Hub vs. Restartování

Nejprve je důležité pochopit rozdíl mezi restartem a resetem. Resetováním zařízení Google Nest Hub jej obnovíte do továrního nastavení, takže jej budete muset znovu nastavit. Restartování jednoduše vypne napájení zařízení, aniž by to ovlivnilo jakákoli nastavení. Pokud máte se zařízením Google Nest Hub potíže, zkuste nejprve restart a jako poslední možnost uložte obnovení továrního nastavení. Pokud plánujete své zařízení Google Nest Hub prodat nebo darovat, měli byste zařízení nejprve resetovat, aby si jej kupující mohl nastavit jako své vlastní.

Jak restartovat Google Nest Hub

Jedním ze způsobů, jak restartovat Nest Hub, je odpojit zdroj napájení, nechat ho odpojený po dobu 60 sekund a poté jej znovu zapojit. Případně můžete použít aplikaci Google Home:

 1. Na domovské obrazovce aplikace Google Home klepněte na svůj Nest Hub.

 2. Klepněte na Nastavení zařízení.

 3. Klepněte Více (tři svislé tečky) v pravém horním rohu a poté vyberte Restartujte z vyskakovací nabídky.

Nest Hub nelze nijak restartovat nebo resetovat pomocí hlasových příkazů.

Proč můj Google Nest Hub nefunguje?

Pokud jste dříve nastavili Google Nest Hub v jiné síti Wi-Fi, musíte zařízení resetovat, než se budete moci připojit k nové. Pokud se při nastavování zařízení Nest Hub pomocí aplikace Google Home dostanete do potíží, vyzkoušejte některý z následujících kroků:

 • Zavřete a znovu otevřete aplikaci Google Home.
 • Přesuňte své mobilní zařízení blíže k Nest Hub.
 • Povolte na svém mobilním zařízení Bluetooth.
 • Vypněte a zapněte Wi-Fi vašeho mobilního zařízení.
 • Restartujte nebo resetujte Nest Hub.

Nest Hub musí být připojen ke stejné síti jako mobilní zařízení, které používáte k jeho nastavení.

FAQ

 • Co můžete dělat s Google Nest Hub?

  Google Nest Hub může ovládat mnoho aspektů chytré domácnosti. S ním můžete poslouchat podcasty nebo hudbu, vypínat a zapínat televizi, klást otázky Asistentovi Google a mnoho dalšího. Podívejte se na úplný seznam funkcí Nest Hub od Googlu.

 • Jak změníte síť Wi-Fi, ke které se Google Nest Hub připojuje?

  Google Nest Hub si může zapamatovat pouze jednu síť Wi-Fi najednou. Pokud jste již připojeni k síti a chcete přejít na jinou, otevřete aplikaci Google Home a klepněte na své zařízení. Poté klepněte Nastavení > Informace o zařízení. Vedle Wi-Fi klepněte na Zapomenout.