Skip to content

Co je to inteligentní trouba Amazon a jak funguje?

10 de Srpen de 2021
AmazonSmartOvenopen 1a9bbaeb0b084025afd4cd21bd683026

Pokud nesnášíte vaření, ale milujete jídlo, Amazon Smart Oven poháněný Alexou může být vstupenkou pro vaše další snadno vařené jídlo. Byl navržen tak, aby vám pomohl uvařit téměř cokoli, bez ohledu na vaši úroveň kuchařských dovedností.

Co je to chytrá trouba Amazon?

Amazon Smart Oven je hlasem ovládané zařízení 4 v 1. Podobný jako mikrovlnná trouba, je to vlastně kombinace mikrovlnné trouby, horkovzdušné trouby, fritézy a ohřívače potravin. Může být použit na desku nebo instalován do vašich skříní pomocí ozdobné sady pro vestavěný vzhled. Připojuje se k vaší domácí síti jako součást připojeného domácího systému a využívá virtuální asistentku Alexa; odtud termín „chytrá“ trouba.

Jak funguje inteligentní trouba Amazon?

V mnoha ohledech tato trouba funguje jako mikrovlnná trouba: Příkazy zadáváte na klávesnici na přední straně pomocí jednoho ze čtyř režimů (mikrovlnná trouba, fritéza, horkovzdušná trouba nebo ohřívač potravin). Kromě této praktické kombinace režimů vaření můžete troubu připojit k internetu pomocí aplikace Alexa a pokud máte zařízení Echo, místo použití klávesnice vydávejte hlasové příkazy.

Chytrá technologie obsahuje funkci skenování do vaření, která vám umožňuje pomocí aplikace Alexa naskenovat některá zabalená jídla pomocí smartphonu. Můžete požádat troubu, aby zahájila nebo ukončila vaření, použijte jeden z přednastavených příkazů nebo počkejte, až vás upozorní, když se trouba předehřívá nebo se připravuje jídlo. Mezi partnery v potravinách Scan-to-Cook patří Whole Foods, Marie Callendar’s, Gardein a další.

Technické podrobnosti, které je třeba vědět

Amazon Smart Oven obsahuje 30 manuálních předvoleb ovládaných pomocí klávesnice a více než 100 přednastavených příkazů ovládaných hlasem. S výškou pouhých 13 palců a šířkou necelých 22 palců s hloubkou 21,4 palce pohodlně sedí na většině kuchyňských linek. Vnitřní dutina je 1,5 kubických stop. Je to docela těžké: váží 45 liber.

Technické detaily Amazon Smart Oven

Kromě čtyř režimů vaření obsahuje také 10 úrovní mikrovlnného výkonu. Připojuje se k Wi-Fi na frekvenci 2,4 GHz/802.11 b/g/n. Amazon Smart Oven je aplikace Alexa kompatibilní se zařízeními Fire OS, Android a iOS. Potřebujete zařízení Amazon Echo, abyste mohli využívat funkce hands-free ovládání Amazon Smart Oven.

Kde tento produkt najít

Amazon Smart Oven je k dispozici prostřednictvím Amazon.com a jejích přidružených prodejců.