Skip to content

Co znamená Snapchat Emojis?

6 de Červenec de 2021
emoji badges on blue background 884378360 5a143b71bfbf4c91b99b2e3a051c6ac8

Uživatelé Snapchatu, kteří odesílají a přijímají více snímků s přáteli, si všimnou, že vedle jmen jejich přátel na kartě chatu se objeví malé ikony emodži. Zde je seznam významů emodži Snapchat od nejpopulárnějších emodži po méně zjevné. Informace v tomto článku se týkají aplikace Snapchat pro iOS a Android.

Co jsou emodži Snapchat Friend?

Aplikace Snapchat sleduje vaše zvyky při zasílání zpráv s přáteli a přiřazuje emodži Friend, aby představovaly aktuální stav vaší úrovně interakce s ostatními uživateli. Jak budete pokračovat v odesílání a přijímání zpráv, emodži se budou časem měnit. Podobně, pokud někomu na chvíli přestanete zasílat zprávy, emodži mohou úplně zmizet. Emodži vašeho přítele nejsou veřejné; jsou viditelné pouze pro vás. Emojis bude vypadat jinak v závislosti na tom, jakou platformu používáte (iOS nebo Android).

Význam emodži Snapchat Friend

Následující emodži přítele se mohou objevit vedle jména přítele v Snapchatu. Snapchat neustále přidává a odebírá emodži přátel; tento seznam zahrnuje minulé i současné.

Žluté srdce (Besties) 💛

Jste oba nejlepší přátelé. Tomuto příteli posíláte nejvíce snapů a on vám zasílá nejvíce snapů.

Červené srdce (BFF) ❤️

Žluté srdce se stává červeným srdcem, když navzájem zůstanete BFF po dobu dvou týdnů.

Dvě růžová srdce (Super BFF) 💕

Pokud vedle uživatelského jména přítele vidíte dvě růžová srdíčka, znamená to, že tento přítel byl dva měsíce po sobě vaším nejlepším přítelem číslo jedna na Snapchatu nebo vaším „Super BFF“. To také znamená, že jste dva měsíce také nejlepším přítelem toho přítele ze všech jejich přátel. Existuje chyba, která způsobuje, že emodži růžových srdcí jsou občas nahrazena žlutým srdcem.

Grimasing Face 😬

Smajlík nesoucí zuby, jako by se šklebil vedle jména přítele, znamená, že váš nejlepší přítel číslo jedna je také jejich nejlepším přítelem číslo jedna. Jinými slovy sdílíte nejlepšího přítele.

Uculoval obličej 😏

Když uvidíte emodži s úšklebkem na tváři vedle jména přítele, znamená to, že jste nejlepším přítelem toho přítele, ale nejsou vaším nejlepším přítelem (máte jiného nejlepšího přítele).

Usměvavá tvář 😊

Emoji s usměvavýma očima a růžovými tvářemi vedle jména přítele znamená, že jsou jedním z vašich nejlepších přátel, ale ne vaší jedničkou.

Sluneční brýle Face 😎

Pokud vedle uživatelského jména vidíte smajlíka, který nosí sluneční brýle, znamená to, že jeden z vašich nejlepších přátel je také jedním z jeho nejlepších přátel.

Jiskry ✨

Pokud snapujete s více přáteli ve skupině, zobrazí se jiskřící emodži, které vám pomohou identifikovat všechny přátele, které zahrnete do skupinových chatů.

Baby 👶

Dítě emodži se objeví okamžitě poté, co si někoho přidáte jako přítele na Snapchatu.

Oheň 🔥

Pokud jste na Snapchatu super aktivní, můžete vidět něčí emodži ohnivého plamene vedle něčího jména, což znamená, že jste na „snapstreak“. Během posledních několika dní jste se s nimi hodně pohybovali tam a zpět a čím déle se toho budete držet, tím vyšší číslo snapstreak uvidíte vedle Fire Emoji.

Přesýpací hodiny ⌛

Pokud uvidíte přesýpací hodiny, které jsou téměř mimo čas, znamená to, že vaše snapstreak brzy skončí. Začněte přitahovat hned, abyste jej uložili a pokračovali.

100💯

Když se budete pohybovat sem a tam po dobu 100 dnů v řadě, uvidíte 100 vedle Fire emoji.

Narozeninový dort 🎂

Když vedle jména přítele uvidíte dort, znamená to, že dnes mají narozeniny. Zašlete jim dárek a popřejete jim všechno nejlepší k narozeninám.

Zlatá hvězda 🌟

Další uživatel přehrál snímky tohoto přítele za posledních 24 hodin. Na webu je několik překladačů emodži, kteří dokážou dekódovat význam všech emodži.

Jak přizpůsobit emodži přítele

Ve skutečnosti můžete změnit emodži pro všechny výše uvedené interakce, takže vedle jmen svých přátel uvidíte přesné emodži, které chcete vidět. Například pokud chcete, aby vaším nejlepším přítelem číslo jedna na dva měsíce byl hovínkový emoji místo dvou růžových srdcí:

  1. Spusťte Snapchat a klepněte na svůj Profil ikona v horní části aplikace.

  2. Klepněte na ikonu Ozubené kolo v pravém horním rohu svého profilu získáte přístup k nastavení.

  3. U verze pro iOS klepněte na Spravovat pod Doplňkové služby. Ve verzi Snapchatu pro Android klepněte na Přizpůsobte si emodži pod Funkcea poté přejděte ke kroku 5.

  4. Klepněte na Přítel Emojis zobrazit seznam všech emodži s odpovídajícími významy.

  5. Klepněte na Super BFF.

  6. Klepněte na ikonu hovínko emoji. Kdykoli máte Super BFF, hromada emodži poo se nyní objeví vedle jména tohoto přítele na kartě chatu

    Emodži přítele, super BFF a hromádka emo emodži v Snapchatu

Snapchatův posun od nejlepších přátel k přátelům Emojis

Starší verze Snapchatu obsahovaly funkci nejlepších přátel, která v horní části seznamu přátel obsahovala 3–7 přátel, které jste nejvíce přitahovali. Ve skutečnosti můžete klepnutím na uživatelské jméno kohokoli odhalit, kdo jsou jeho nejlepší přátelé. Z důvodu obav o soukromí uživatelů Snapchatu byla funkce nejlepších přátel odebrána v lednu 2015 během aktualizace.