Skip to content

Denní limit e-mailu pro Hotmail

6 de Červenec de 2021
e mail concept 89802880 57d8936c5f9b589b0a133b61

Říkají, že můžete oslovit každého na světě prostřednictvím krátkého řetězce kontaktů. To je spousta lidí na e-mail. Přesto, i když nechcete posílat poštu do celého světa, je dobré vědět, že počet zpráv, které můžete denně posílat ze služby Windows Live Hotmail, je omezen. To zabrání zneužití (například spamování) služby. Windows Live Hotmail je nyní Outlook. Značka Windows Live byla ukončena v roce 2012, kdy společnost Microsoft představila aplikaci Outlook Mail. E-mailové adresy mohou zůstat jako „@ hotmail.com“, ale Outlook Mail je nyní oficiální název e-mailové služby společnosti Microsoft.

Kolik e-mailů můžete denně odeslat ze služby Hotmail?

Limit služby Hotmail pro odchozí e-mailové zprávy je 300 (tři sta) zpráv denně. U nových účtů je limit nižší. Když služba Windows Live Hotmail zjistila, co považuje za podezřelou aktivitu, velký a náhlý nárůst odchozích zpráv může například znamenat, že byl váš účet převzat.

Kolik příjemců, kopie a skryté kopie umožňuje služba Windows Live Hotmail na zprávu?

Ve službě Windows Live Hotmail můžete na jednu zprávu přidat až 100 (sto) příjemců. Podezřelá aktivita může opět vést k dočasně nižšímu limitu (až 10 (deset) příjemců).