Skip to content

Google Pixel Buds A-Series: Cena, Novinky, Datum vydání a Specifikace

30 de Duben de 2023
Pixel Buds A Series.max 1000x1000 3ca373cb00214d15a802202b0b42e1a5

První bezdrátová sluchátka Google byla vydána v roce 2020 a vylepšený levnější pár dorazil v červnu 2021. Pixel Buds řady A řeší problémy s výřezy, které se vyskytují u starších verzí sluchátek. Jsou dostupné ve třech barvách.

Pixel Buds A-Series Datum vydání

Google odhalil Pixel Buds A-Series 3. června 2021. Zprávy o novém páru Pixel Buds poprvé dorazily v březnu 2021 společností 9To5Google. Brzy poté samotný Google neúmyslně unikl e-mailem s obrázkem sluchátek a o několik měsíců později tweetoval o sluchátkách.

Cena Google Pixel Buds A-Series

Za 99 $ jsou Pixel Buds řady A levnější alternativou k předchozímu páru za 179 $. Byly k dispozici pro předobjednání v USA a Kanadě ve stejný den, kdy byly oznámeny, 3. června 2021. Můžete si je objednat z Google Store v barvách Charcoal, Clearly White nebo Dark Olive.

Funkce Google Pixel Buds řady A

Jednou z hlavních změn mezi těmito pupeny a předchozími generacemi je to, že by neměly mít stejné problémy s připojením. Pokud by původní sluchátka Pixel Buds navázala spojení s vaším telefonem pouze pomocí jednoho sluchátka a poté přenesla signál do druhého sluchátka, tento pár připojí k vašemu telefonu oba. Zde jsou některé další pozoruhodné funkce:

 • Dotykové ovládání, takže můžete klepnutím přijímat hovory, přehrávat a pozastavovat hudbu a přeskakovat skladby.
 • Adaptivní zvuk zvyšuje/snižuje hlasitost na základě vašeho okolí.
 • Stupeň ochrany proti vodě IPx4, takže se nemusíte bát, že by je zničil déšť nebo pot.
 • Překladač Google (včetně překladů v reálném čase) a Asistent Google jsou přístupné prostřednictvím hlasových příkazů, pokud máte zařízení Android 6.0 a vyšší s podporou Asistenta a připojení k internetu.
 • Beamforming mikrofony se zaměřují na váš hlas a snižují vnější hluk.
 • Funkce Najdi moje zařízení vám umožní slyšet zvonění vašich sluchátek Pixel Buds, pokud jsou blízko, nebo zobrazit jejich poslední známou polohu na mapě.

Specifikace a hardware Pixel Buds řady A

Specifikace Pixel Buds řady A
Velikost sluchátka: 0,81 x 1,15 x 0,69 palce 0,18 oz
Konektivita: Bluetooth 5.0
Zvuk: 12mm dynamický reproduktor reproduktoru Pasivní redukce hluku Prostorný průduch pro snížení tlaku v uchu
Hlas: Duální mikrofony s tvarováním paprsku
Baterie: 5 hodin; 2,5 hodiny hovoru S nabíjecím pouzdrem: 24 hodin; Doba hovoru 12 hodin Nabíjení na 15 m poskytuje 3 hodiny nebo 1,5 hodiny hovoru
Nabíjení: USB-C
Senzory: Kapacitní dotykové senzory Jednotlivé IR senzory přiblížení Akcelerometr detekce pohybu
Barvy: Dřevěné uhlí, jasně bílé, tmavé olivové
Vyžaduje: Jakékoli zařízení Bluetooth 4.0; Android 6.0+ pro více funkcí

Nejnovější zprávy o Pixel Buds A-Series

Od Lifewire můžete získat více novinek z chytrých hodinek/nositelných hodinek. Zde jsou některé rané zvěsti a další příběhy o těchto Pixel Buds:

FAQ

 • Jak spárujete Pixel Buds A-Series?

  Pokud používáte telefon Pixel nebo telefon se systémem Android 6.0+, můžete jej rychle spárovat se sluchátky Pixel řady A. Otevřete nabíjecí pouzdro se sluchátky stále uvnitř a poté stiskněte a podržte tlačítko párování na zadní straně, dokud nezačne blikat bílá stavová kontrolka. Zbytkem procesu nastavení vás provede vyskakovací oznámení na telefonu. Všichni ostatní mohou ručně spárovat budky pomocí výše uvedených kroků, ale neobdrží upozornění. Musí přejít do nastavení Bluetooth a klepnout Spárujte nové zařízení pro dokončení nastavení.

 • Kde si můžete koupit Pixel Buds A-Series?

  Můžete si je objednat přímo z obchodu Google Store nebo je můžete zakoupit u prodejců třetích stran, jako je Best Buy a Walmart.

 • Jak nosíte Pixel Buds A-Series?

  Chcete-li, aby vám správně seděla, jemně vsuňte nástavec do ucha a otáčejte jím tam a zpět, dokud nezůstane na místě a nebudete se cítit pohodlně. Oblouk stabilizátoru by měl být zasunutý do ucha, ne vystrkovat. Můžete také vyměnit nástavce do uší za větší nebo menší, pokud potřebujete, aby lépe padly.