Skip to content

Jak aktualizovat AirPods

15 de Srpen de 2021
GettyImages 1150293726 ab18e9e2dacf430588ead090458b3ca7

Co vědět

 • Jít do Nastavení > Bluetooth, klepněte naikonu, přejděte na O abyste zjistili, jakou verzi máte.
 • Můžete vynutit aktualizaci: Umístěte AirPods do nabíjecího pouzdra, připojte jej ke zdroji napájení a umístěte vše vedle iPhone pro automatickou aktualizaci.
 • Aktualizace AirPods probíhají automaticky a uživatelé je obvykle neovládají.

Tento článek vysvětluje, co je firmware AirPods, jak zjistit, jakou verzi používáte, a jak aktualizovat AirPods. Informace v tomto článku platí pro všechny verze AirPods: první generace, AirPods s pouzdrem pro bezdrátové nabíjení a AirPods Pro.

Jak aktualizovat firmware AirPods

Chcete -li zkontrolovat, jakou verzi firmwaru vaše AirPods používají, a aktualizovat firmware AirPods, postupujte takto:

 1. Připojte své AirPods k iPhonu.

 2. Na iPhonu přejděte na Nastavení > Bluetooth.

 3. Klepněte na vedle AirPods.

 4. Přejděte dolů na O sekce. The Verze řádek vám řekne, jakou verzi firmwaru AirPods používáte. (U dřívějších modelů nebo dřívějších verzí iOS bude možná nutné klepnout na název vašich AirPods a poté hledat Verze firmwaru čára.)

  V době psaní tohoto článku jsou nejnovější verze firmwaru AirPods:

  • AirPods první generace: 6.8.8
  • Druhá generace a AirPods Pro: 3A283
 5. Pokud si myslíte, že je k dispozici aktualizace, můžete zkusit vynutit její instalaci. Všimněte si, že neexistuje žádné tlačítko pro aktualizaci firmwaru AirPods, jako je tomu u aktualizace iOS. Důvodem je, že Apple neumožňuje uživatelům provádět tuto aktualizaci. Místo toho se firmware AirPods automaticky aktualizuje, kdykoli je k dispozici nová verze. .

Ruční aktualizace AirPodů

Můžete zkusit vynutit aktualizaci. Pokud dojde k aktualizaci firmwaru AirPods, bude nainstalována po provedení níže uvedených pokynů.

 1. Vložte své AirPods do nabíjecího pouzdra.

 2. Připojte nabíjecí pouzdro ke zdroji energie.

 3. Ujistěte se, že jsou vaše AirPods a pouzdro fyzicky blízko vašeho iPhone.

Je třeba aktualizovat AirPods?

Ano, AirPods potřebují aktualizace. Na rozdíl od iOS a iPhone však není tak snadné je aktualizovat a Apple nevydává nové verze firmwaru AirPods tak často. Firmware je software, který běží na některých gadgetech a zařízeních, aby poskytoval jejich funkce a funkce. Přemýšlejte o firmwaru jako o operačním systému pro zařízení, jako jsou AirPods. Stejným způsobem, jakým nové verze systému iOS poskytují funkce, opravy chyb a aktualizované funkce pro iPhone, dělají nové verze firmwaru AirPods totéž pro bezdrátová sluchátka Apple.