Skip to content

Hostování dalších streamerů na Twitchi

13 de Červenec de 2021
host someone on twitch 4145391 57e1c91b2d344763bf0768f724f2d8d0

Hostování je oblíbeným způsobem, jak vysílače Twitch vysílají živý přenos jiného kanálu svému vlastnímu publiku. Obvykle se to dělá jako způsob, jak pomoci propagovat ostatní uživatele Twitch, ale také funguje jako účinná strategie, jak udržet kanál aktivní, zatímco vlastník nevysílá svůj vlastní obsah.

Streamování Twitch lze zobrazit na oficiálních webových stránkách Twitch a prostřednictvím jedné z oficiálních aplikací Twitch dostupných pro zařízení iOS a Android, herní konzole Xbox 360 a Xbox One, PlayStation 3 a 4 od Sony, Fire TV Amazon, Google Chromecast, Roku a štít NVIDIA.

Jak začít hostovat jiného streamera

Existují tři způsoby, jak hostit dalšího streamera: chatem, aplikací Twitch a automatickým hostitelem.

Hostování prostřednictvím chatu

Chcete-li začít hostovat jiný kanál, jednoduše zadejte /hostitel do chatu vašeho vlastního kanálu a poté uživatelské jméno cílového kanálu. Chcete-li například hostovat oficiální kanál PAX Twitch, zadejte / host pax. Hostovaný kanál lze změnit až třikrát každou půl hodinu. Chcete-li vypnout hostování, zadejte / unhost.

Hostování prostřednictvím aplikace Twitch

Hostování lze také aktivovat z aplikací iOS a Android Twitch klepnutím na ikonu ikona ozubeného kola na vybraném kanálu a výběrem Hostitel možnost z rozevírací nabídky.

Hostování přes Auto Host

Nejběžnějším způsobem hostování kanálu je automatický hostitel to. To se děje přidáním různých kanálů do seznamu, ze kterého váš kanál automaticky vybere, když přejdete do režimu offline. Funkce automatického hostitele může vybírat kanály v seznamu náhodně nebo prostřednictvím jejich pořadí (které lze přizpůsobit). Nastavení automatického hostování je snadné. Jděte do svého Nastavení kanálu Twitch, zapnout automatický hostitel, a poté přidejte tolik kanálů Twitch, kolik chcete. Je důležité uložit změny pokaždé, když aktualizujete nastavení nebo kanály v seznamu hostitelů.

Výhody hostování jiného kanálu

Hostování streamu jiného uživatele je zcela volitelné. Neexistují žádné požadavky na hostování, abyste byli aktivním členem komunity Twitch. Existuje však několik důvodů, proč je hosting dobrý nápad.

povýšení

Kromě toho, že svému publiku ukážete, jaké streamery vy užívejte si, hostování nabízí propagační příležitosti pro váš kanál. Kolik propagační hodnoty získáte, závisí na rozložení cílového kanálu, na tom, zda se na obrazovce zobrazuje název hostitele, a na tom, zda se streamer hostitele slovně zmiňuje. Jména hostitelů se vždy objeví ve speciální zprávě s chatem cílového kanálu. Pokud jste hostitelem jiného kanálu, bude váš účet také prominentně zobrazen v kategorii Živí hostitelé webu a aplikací Twitch. To může vést k tomu, že noví uživatelé objeví váš účet a budou vás potenciálně sledovat.

Zúžte svůj stream

Hostování jiného kanálu je snadný způsob, jak ukončit svůj vlastní stream. Mnoho streamerů Twitch začne ručně hostovat někoho jiného, ​​jakmile ukončí vysílání, což často povzbuzuje své následovníky, aby přeskočili na hostovaný kanál. Toto se označuje jako „nájezd“ a je to na Twitchi velmi běžná praxe.

Nevýhody hostování jiného kanálu

Navzdory výhodám hostování existuje mnoho důvodů, proč si mnoho lidí vybere ne hostit další uživatele.

Méně prominentní komunikace s publikem

Při hostování jiného kanálu Twitch bude veškerá zpráva, kterou jste pro svůj kanál navrhli, skryta a nahrazena videem vysílaného vysílání. Budete muset posílat zprávy svému pravidelnému publiku někde jinde ve svém profilu, na méně prominentní pozici.

Obsah může být špatná shoda

Hostované kanály mohou vybrat pouze uživatelé uživatel, ne hra nebo předmět. To může být problém, když kanál hraje hru, která je špatná, například hra zaměřená na starší publikum, když vaši stoupenci očekávají tituly vhodné pro rodinu, nebo prostě hra radikálně odlišného žánru. Při hostování svěříte obsah svého kanálu někomu jinému.

VOD může být lepší volbou

Pokud hledáte způsob, jak udržet svůj kanál aktivní, funkce Twitch VOD (Video-On-Demand) je lepším nástrojem pro budování a udržení vlastního publika. VOD funguje podobně jako hosting, ale přehrává záznam jednoho z nich vaše předchozí streamy. Váš kanál zůstane aktivní s vaším vlastním obsahem. Uživatelé si mohou stáhnout VOD a uchovat si je ve své osobní knihovně.

Jak získat další hostitele Twitch

Vzhledem k tomu, že hostování na Twitchi je skvělý způsob, jak získat větší expozici, stojí za to povzbudit ostatní streamery, aby vás hostovali na svých kanálech.

Přidejte seznam hostitelů

Jedním ze způsobů, jak povzbudit ostatní, aby vás hostili, je přidání seznamu hostitelů do vašeho rozložení Twitch. Přidáním dynamického seznamu lidí, kteří vás hostují, do vašeho streamu budou diváci vyzváni, aby hostovali vaše vysílání jako způsob propagace jejich vlastních účtů. To lze nastavit velmi rychle prostřednictvím bezplatných služeb, jako jsou StreamLabs.

Zeptej se přátel

I když byste mohli být považováni za spam, požádali byste úplně cizí lidi, aby vás hostovali, ale většina přátel by byla více než ochotná hostovat váš kanál, když nesledují.

Zeptejte se svých diváků

Kromě připomenutí divákům, aby sledovali a odebírali během vašeho vysílání, je třeba je požádat, aby vás také hostili. Mnoho uživatelů Twitch je velmi vášnivých pro streamery, které sledují, a rádi by podpořili své oblíbené, jakkoli mohou. Jednoduché připomenutí může být velmi účinné.