Skip to content

Jak aktualizovat Snapchat

4 de Červenec de 2021
snapchat 57115a245f9b588cc2ee9275

Co je třeba vědět

 • Zařízení iOS: Klepněte na Obchod s aplikacemi > ikona profilu a klepněte na Aktualizace vedle Snapchatu.
 • Zařízení Android: Přejít na Obchod Play a vyberte Jídelní lístek > Moje aplikace a hry. Z Aktualizace kartu, najděte Snapchat a klepněte na Aktualizace.
 • Nebo se můžete spolehnout na automatickou aktualizaci aplikací Snapchat, která přináší nejnovější funkce.

Tento článek vysvětluje, jak aktualizovat Snapchat na zařízení se systémem iOS nebo Android a jak si udržet přehled o nových funkcích aplikace.

Aktualizace aplikace pro iOS prostřednictvím App Store

Aktualizace Snapchat jsou k dispozici prostřednictvím Apple App Store pro iPhony a iPady a prostřednictvím Obchodu Play pro zařízení Android. Zde je návod, jak aktualizovat aplikaci pro iOS:

 1. Otevři Obchod s aplikacemi aplikaci v telefonu nebo tabletu klepnutím na aplikaci. Zkontrolujte, zda jste připojeni k internetu.

 2. Použijte Aktualizace na kartě dole najdete tlačítko pro aktualizaci Snapchatu. Pokud nevidíte kartu Aktualizace, klepněte na ikona profilu.

 3. Klepněte na AKTUALIZACE vedle Snapchat aktualizovat aplikaci.

 4. The Aktualizace štítek se změní na animovaný kruh postupu. Po několika sekundách až několika minutách (v závislosti na vašem připojení) budete moci otevřít novou verzi aplikace a začít ji používat.

Aktualizace aplikace pro Android prostřednictvím Google Play

Kroky pro aktualizaci Snapchatu se v systému Android trochu liší, ale stejně snadné.

 1. Spusťte Obchod Play klepnutím na ni.

 2. Klepněte na ikonu Jídelní lístek v levé horní části aplikace.

 3. Vybrat Moje aplikace a hry ze seznamu.

 4. Z AKTUALIZACE kartu nahoře, najít Snapchat v seznamu aktualizací.

 5. Pokud je k dispozici aktualizace Snapchat, klepněte na AKTUALIZACE dostat to.

  Tři obrazovky Snapchat pro Android zobrazující Moje aplikace a hry, Aktualizace Snapchat v seznamu a Tlačítko Aktualizovat

To je vše, co k tomu opravdu patří – neliší se to od aktualizace jakékoli jiné aplikace, kterou jste si do zařízení nainstalovali. Snapchat vždy vydává nové funkce týkající se chatování, emodži, filtrů, objektivů, příběhů a dalších věcí, které vám nebudou chybět. Můžete dokonce Snapchat s hudbou přehrávanou z vašeho telefonu.

Nechte si zasílat oznámení o nejnovějších aktualizacích Snapchatu

Kromě toho, že pravidelně kontrolujete aktualizace App Store nebo Play Store, může být trochu složité vědět přesně, kdy bude k dispozici nová verze Snapchatu. Jelikož existuje spousta blogů, které pokrývají příběhy o technologiích a novinkách, včetně významných aktualizací aplikací, jakmile budou relevantní, věnování pozornosti těmto příběhům vám pomůže zjistit, kdy je k dispozici nová aktualizace Snapchat a jaké nové změny můžete očekávat od toho.

Nastavit upozornění Google pro Snapchat

Jedním z nejlepších způsobů, jak dostávat novinky o aktualizacích Snapchatu, jakmile jsou nahlášeny a vyzvednuty Googlem, je nastavit upozornění pomocí Google Alerts. Jako výraz svého upozornění můžete použít „aktualizaci Snapchat“.

Vytváření upozornění Google pro Snapchat.

Chcete-li být upozorněni, jakmile se objeví nějaké zprávy o aktualizaci Snapchat, klikněte na Zobrazit možnosti v aplikaci zobrazíte rozbalovací nabídku, kde můžete nastavit Jak často možnost Jak se to stane. Vytvořte upozornění a budete upozorněni e-mailem, jakmile Google vyzvedne cokoli související s aktualizací Snapchatu.

Použijte Připomenutí IFTTT k získání aktualizací Snapchat

Pokud máte zařízení Android, můžete to udělat ještě o krok dále tím, že vám pomocí IFTTT pošleme textovou zprávu, kdykoli obdržíte nový e-mail ze služby Google Alerts. Můžete si vytvořit recept, který vám pošle e-mail, pokud se v App Store najde aktualizace Snapchat (pro iPhone a iPad). Toto je nejlepší způsob, jak zkontrolovat aktualizace pomocí IFTTT. Play Store a Google Alerts nejsou podporované spouštěče, ale je pravděpodobné, že aktualizace v App Store bude znamenat, že je k dispozici také aktualizace v Play Store. V takovém případě můžete nastavit předmět jako „aktualizace snapchat“ nebo „upozornění Google“. Přestože e-maily, které dostáváte prostřednictvím služby Google Alerts, mohou být pro příběhy z předchozích aktualizací Snapchat, nebo možná i budoucích předpovědí aktualizací aplikací, je to stále dobrý způsob, jak zůstat informovaný.

Zkontrolujte svá nastavení a zapněte nové funkce

Pokud zjistíte, že vám všichni vaši přátelé posílají snímky s novými skvělými funkcemi, které zřejmě nemáte, a aplikaci jste již aktualizovali na nejnovější verzi, možná budete chtít přejít do svého nastavení a zkontrolovat, zda je třeba něco být zapnut jako první. Chcete-li získat přístup k nastavením, klepněte na ikonu svého profilu v levé horní části Snapchatu. Vyberte ikonu ozubeného kola v pravém horním rohu a potom klepněte na Spravovat pod DOPLŇKOVÉ SLUŽBY označení.

Tři Snapchat pro obrazovky Android s ikonou Gear, tlačítkem Správa a stránkou Další služby

Budete moci nakonfigurovat nastavení filtrů, cestování, emodži přátel a oprávnění. Chcete vyzkoušet nové funkce Snapchat před jejich oficiálním vydáním? Připojte se k Snapchat Beta.