Skip to content

Jak automaticky vytočit linku na iPhone

13 de Červenec de 2021
GettyImages 477378536 5aeca17fae9ab800374efeba

Co je třeba vědět

 • V seznamu Kontakty otevřete kontakt> Upravit > klepněte na telefonní číslo> + * # > umístit kurzor na konec čísla> Pauza > zadejte příponu> Hotovo.
 • Pokud potřebujete delší pauzu, klepněte na ikonu Pauza tlačítko dvakrát nebo třikrát.
 • Pokud nevíte, jak dlouho pauza, použijte Počkejte symbol (středník;).

Tento článek vysvětluje, jak automaticky vytočit linku na iPhone. Pokyny platí pro všechny aktuálně podporované verze iOS.

Jak uložit rozšíření telefonu do kontaktů iPhone

Musíte udělat následující:

 1. Otevřete kontakt a klepněte na Upravit.

 2. Chcete-li přidat nebo upravit, klepněte na příslušný typ telefonního čísla.

 3. Když dosáhnete bodu, kde byste obvykle čekali na výzvu telefonního stromu, klepněte na + * # tlačítko (umístěné v levém dolním rohu obrazovky).

 4. Na obrazovce se zobrazí sada nových možností. Umístěte kurzor na konec telefonního čísla (bez místa za telefonním číslem) a potom klepněte na Pauza. Uvidíte čárku.

 5. Pokračujte ve zbytku vytáčecí sekvence.

 6. Klepněte na Hotovo uložit změny.

  Přidání rozšíření k telefonnímu číslu na iPhone

Telefonní systémy považují čárku, kterou jste přidali k telefonnímu číslu, za pauzu. To znamená, že váš telefon zavolá na hlavní telefonní číslo, chvíli počká (než vám telefonní systém nabídne možnosti) a poté automaticky vytočí linku.

Tipy pro automatické vytáčení rozšíření na iPhone

Pokud jsou možnosti mluveny pomaleji a chcete přidat více času, než váš iPhone vytočí linku, abyste se ujistili, že vás telefonní systém pošle na správné místo, přidejte k číslu více než jednu pauzu. Klepněte dvakrát nebo třikrát na tlačítko Pozastavit. Přidejte tolik pauz, kolik potřebujete k načasování telefonního systému. Pokud nevíte, jak dlouho by pauzy měly být, nebo pokud má telefonní systém různé čekací doby v různých fázích, přidejte jiný druh pauzy pomocí Wait místo Pause. Když zavoláte telefonní stromový systém a dosáhne symbolu Čekat (středník místo čárky), klepnutím na tlačítko Vytočit vytočíte linku uloženou v kontaktu. Tato technika není tak dobrá jako automatická volba čísla, ale nemusíte si ji pamatovat a neskončíte ve špatné části telefonního systému.