Skip to content

Jak exportovat kontakty a e-mailové adresy z Hotmailu

6 de Červenec de 2021
455280063 56a2892d3df78cf77277460a

Pokud vlastníte předplatné služby MSN Hotmail Plus, můžete synchronizovat své kontakty mezi Hotmail a Outlook Express a poté je z nich dále exportovat do požadované aplikace nebo formátu. Společnost Microsoft již nenabízí Hotmail Plus. Tyto informace zůstávají pro účely archivace.

Jsou vaše kontakty zaseknuté v Hotmailu?

Pokud vám chybí předplatné Hotmail Plus a používáte bezplatný účet Hotmail, možná budete chtít exportovat své kontakty pro použití v jiném programu nebo službě (možná další bezplatná e-mailová služba). Je nutné se Hotmail Plus zbavit a poté se ho zbavit? Není. Pokud jste připraveni věnovat se nějaké práci, můžete své kontakty a e-mailové adresy dostat z Hotmailu a do univerzálního formátu přiměřeně rychle a se spoustou automatizace (oproti tomu opakovaným zadáváním podrobností při neustálém přepínání mezi okny).

Exportujte kontakty a e-mailové adresy ze služby Hotmail

Windows Live Hotmail může uložit vaše kontakty do souboru CSV, který můžete importovat do většiny libovolných e-mailových adresářů. Export kontaktů a jejich e-mailových adres z bezplatného účtu MSN Hotmail:

 1. Vybrat Kontakty z horního navigačního panelu Hotmail.

 2. Klepněte na Zobrazení tisku.

 3. Pomocí myši zvýrazněte obsah tabulky (včetně nadpisů Jméno, E-mail a Telefon a také všechny vaše kontakty).

 4. lis Ctrl+C (Okna), Příkaz+C (Mac) nebo Alt+C (Linux) ke zkopírování tabulky.

 5. Vytvořte nový tabulkový dokument v aplikaci Excel nebo OpenOffice.org.

 6. Vybrat Upravit > Vložit z nabídky.

 7. Hledejte řádky, které mají E-mailem sloupec prázdný. Data můžete seřadit podle sloupce, abyste je mohli najít a manipulovat s nimi blokově.

 8. Pokud máte nějaké e-mailové adresy v první, název sloupec, vyjměte a vložte je do druhého, E-mailem sloupec.

 9. V E-mailem sloupec, odstraňte všechny prázdné znaky. V aplikaci Excel klepněte pravým tlačítkem na pole e-mailu a vyberte Sloupec > Oříznout z nabídky.

 10. Na OpenOffice.org vyhledejte „[:space:]+ $„(kromě uvozovek), ujistěte se Regulární výrazy je zaškrtnuto pod Více možností a nahradit jej ničím.

 11. Vybrat Soubor > Uložit jako z nabídky.

 12. Ujistěte se, že používáte CSV (oddělené čárkami) (*. Csv) nebo Text CSV (.csv) nebo podobný formát obsahující soubor „CSV“ pro uložení souboru.

Nyní můžete importovat své kontakty a jejich e-mailové adresy z uloženého souboru CSV do požadovaného e-mailového programu nebo služby.