Skip to content

Jak najít informace o technické podpoře

14 de Srpen de 2021
GettyImages 618965502 592445073df78cf5fa8337e3

Téměř každý výrobce hardwaru a výrobce softwaru na světě poskytuje určitý druh online technické podpory a informací o produktech, které prodávají. Pokud plánujete stahování ovladačů z nich, volání na podporu, stahování manuálu nebo zkoumání problému s jejich hardwarem nebo softwarem, budete muset vyhledat informace o technické podpoře hardwarové společnosti. Pokud potřebujete technickou podporu pro zařízení, ale nejste si jisti, kdo ho vyrobil, budete muset před provedením těchto pokynů identifikovat hardware. Chcete -li zobrazit informace o počítači, můžete použít nástroj pro informace o systému. Chcete -li vyhledat informace o technické podpoře výrobce hardwaru online, postupujte takto:

Jak najít informace o technické podpoře

Potřebný čas: Nalezení informací o technické podpoře pro váš hardware a software je obvykle velmi snadné a obvykle trvá méně než 10 minut.

  1. Pomocí vyhledávacího panelu v horní části této stránky vyhledejte informace o podpoře výrobce, který vás zajímá. Nemáme stránku pro každou společnost, ale můžete najít nějakou pro výrobce, kterého potřebujete oslovit.

  2. Další nejlepší úhel pohledu je vyhledat výrobce pomocí významného vyhledávače, jako je Google nebo Bing. Řekněme například, že jste hledali informace o technické podpoře hardwarové společnosti AOpen. Některé skvělé vyhledávací termíny pro vyhledání informací o podpoře pro AOpen mohou být tyto: aopen support
    otevřít ovladače
    otevřít technickou podporu

    Jakmile najdete jejich webové stránky, můžete použít nabídky v horní nebo dolní části k vyhledání příslušných položek ke stažení, dokumentace, informací o podpoře, kontaktních údajů atd. Některé menší společnosti nemusí mít vyhrazené oblasti svépomoci jako větší společnosti, ale často mají kontaktní informace pro telefonickou podporu. Pokud si myslíte, že by to tak mohlo být, zkuste striktně vyhledat název společnosti a poté udělejte vše pro to, abyste tyto informace našli na jejich webových stránkách.

  3. Pokud jste v tuto chvíli po vyhledávání na našich stránkách nenašli webovou stránku technické podpory výrobce ani stránky s výsledky vyhledávání, je velmi pravděpodobné, že společnost přestala fungovat nebo neposkytuje podporu online. Pokud hledáte telefonní číslo, e -mailovou adresu nebo jiné informace o přímé technické podpoře, pak máte pravděpodobně smůlu. Pokud hledáte stáhnout ovladače pro tento hardware, stále je můžete najít. Pokud nemůžete najít web výrobce, podívejte se na náš seznam zdrojů pro stažení ovladačů, kde najdete alternativní nápady. Můžete také zkusit to, co se nazývá a aktualizátor ovladačů nářadí. Toto je specializovaný program, který skenuje nainstalovaný hardware vašeho počítače a kontroluje nainstalovanou verzi ovladače podle databáze nejnovějších dostupných ovladačů, což poněkud automatizuje úlohu. Nejlepší dostupné nástroje naleznete v našem seznamu bezplatných nástrojů pro aktualizaci ovladačů.

  4. Nakonec vám vždy doporučujeme vyhledat podporu jinde na internetu, i když to není přímo od společnosti, která vám vyrobila hardware. Samozřejmě máte vždy možnost získat také podporu „skutečného světa“, třeba od přítele, v opravně počítačů nebo dokonce online vybavení „opravit to“. Podívejte se, jak mohu opravit počítač? pro celou vaši sadu možností.