Skip to content

Jak najít veškerou poštu vyměněnou s kontaktem v Gmailu

5 de Srpen de 2021

Pokud chcete vědět, jakou poštu jste si vyměnili s určitým kontaktem, může existovat pohodlnější alternativa k zadání e -mailové adresy dané osoby do vyhledávacího pole v Gmailu. Zde je návod, jak rychle najít e -mailové zprávy od konkrétního kontaktu v Gmailu. Pokyny v tomto článku platí pro webovou verzi Gmailu a měly by fungovat v jakémkoli webovém prohlížeči včetně Google Chrome, Microsoft Edge, Mozilla Firefox a Opera.

Jak najít všechny e -maily od jedné osoby v Gmailu

Chcete -li zobrazit všechny e -maily odeslané na nebo z e -mailové adresy počínaje nedávnou zprávou, kterou odesíláte nebo jste obdrželi od odesílatele:

 1. Otevřete konverzaci s odesílatelem.

 2. Vybrat Více na konci zprávy.

  E -mail v Gmailu se zvýrazněnou ikonou nabídky Další

 3. Vybrat Filtrovat zprávy takto.

  E -mail v Gmailu se zvýrazněnou možností nabídky „Filtrovat zprávy jako toto“

 4. Ujistěte se, že jméno nebo e -mailová adresa kontaktu je v Z řádek a vyberte si Vyhledávání. Zobrazí se seznam zpráv, které jste od této osoby obdrželi.

Začněte se jménem nebo e -mailovou adresou

Chcete -li, aby si Gmail vyměňoval e -maily s určitou e -mailovou adresou:

 1. Vyberte Gmail Vyhledávání pole. Nebo stiskněte / (klávesa lomítka na klávesnici) s povolenými klávesovými zkratkami Gmailu.

 2. Začněte psát jméno nebo e-mailovou adresu kontaktu a poté z návrhů Gmailu vyberte položku automatického vyplňování pro kontakt nebo odesílatele.

  Uživatel Gmailu hledá kontakt v poli Hledat

 3. lis Vstupte nebo vyberte Vyhledávání tlačítko (🔍).

Gmail zobrazuje kontaktní údaje pro jméno nebo e -mailovou adresu spolu s dalšími e -mailovými adresami kontaktu. Výběrem adresy otevřete novou zprávu na tuto adresu. Chcete -li hledat zprávy vyměněné s touto adresou, zkopírujte a vložte adresu do vyhledávacího pole.

Použijte alternativní adresy

Chcete -li vyhledat e -maily na a z více e -mailových adres, které patří stejné osobě:

 1. Vyberte pole pro vyhledávání v Gmailu nebo stiskněte /.

 2. Vstupte na: následuje první e -mailová adresa a poté NEBO od: následuje první e -mailová adresa.

 3. Pro každou další adresu zadejte NEBO: následuje tato e -mailová adresa a poté NEBO od: následuje ta adresa znovu. Úplný řetězec pro hledání [email protected] a [email protected] by byl: na: [email protected] NEBO z: [email protected] NEBO: pří[email protected] NEBO z: příjemce@příklad. com

 4. lis Vstupte nebo vyberte možnost Vyhledávání ikonu (🔍).