Skip to content

Jak nastavit Yahoo Calendar iCal Sync

5 de Červenec de 2021
dates and deadlines banner laptop computer with calendar flat design vector illustration on background 938323070 5af1a9fe3418c600387f7b2b 5c7862e9c9e77c00012f81af

Co je třeba vědět

 • Přejděte do svých kalendářů Yahoo a vyberte ikonu šipka dolů vedle názvu vašeho kalendáře a vyberte Upravit kalendář.
 • Vybrat Získejte odkaz ke sdílení a zkopírujte URL pod Zobrazení v prohlížeči (HTML) sekce pro sdílení webového odkazu.
 • Zkopírujte adresu URL pod Import do aplikace Kalendář (ICS) sekce pro sdílení odkazu na soubor ICS.

Tento článek vysvětluje, jak nastavit synchronizaci Yahoo Calendar iCal, abyste mohli sdílet své události v kalendáři s ostatními.

Jak najít adresu iCal kalendáře Yahoo

Pomocí těchto kroků vytvoříte odkaz na svůj kalendář Yahoo, aby ostatní mohli zobrazit všechny vaše události v kalendáři:

 1. Vybrat Kalendář ikona v pravém horním rohu Yahoo Mail. Stránka kalendáře se otevře na nové kartě. Pokud se kalendář neotevře na samostatné kartě, vyberte Kalendář plné zobrazení.

 2. Pod Moje kalendáře v levém postranním panelu vyberte ikonu šipka dolů vedle názvu vašeho kalendáře a vyberte Upravit kalendář z rozevírací nabídky. Chcete-li vytvořit a sdílet nový kalendář, přejděte na Akce > Vytvořit nový kalendář.

  Úpravy kalendáře v kalendářích Yahoo

 3. Vybrat Získejte odkaz ke sdílení a zkopírujte adresu URL, která se zobrazí pod Zobrazení v prohlížeči (HTML) sekce. Pokud chcete sdílet soubor ICS, který mohou ostatní importovat do své aplikace kalendáře, zkopírujte a sdílejte adresu URL pod Import do aplikace Kalendář (ICS) sekce.

  Získejte přepínatelný odkaz a URL na obrazovce Upravit kalendář v Yahoo Calendars

 4. Vybrat Uložit.

 5. Sdílejte adresu URL s ostatními. Mohou sledovat vaše nové i stávající události v kalendáři a udržovat si přehled o vašem plánu.

Co je soubor Yahoo iCal?

Události z kalendáře Yahoo můžete sdílet s kýmkoli prostřednictvím takzvaného souboru iCalendar (iCal). Tyto soubory kalendáře mohou mít příponu ICAL nebo ICALENDAR, ale obvykle končí ICS. Po vytvoření kalendáře Yahoo můžete komukoli umožnit prohlížet si události a importovat soubor ICS do svého kalendářového programu nebo mobilní aplikace. Tato funkce je skvělá, pokud máte pracovní nebo osobní kalendář, který chcete, aby se při provádění změn zobrazovali spolupracovníkům, přátelům nebo rodině.

Přestaňte sdílet soubor ICS kalendáře Yahoo

Pokud se rozhodnete tyto události přestat sdílet, vraťte se na obrazovku Upravit kalendář a vyberte ikonu Obnovit odkaz ikona vedle adres URL. Výběr Obnovit odkaz Možnost vytvoří novou adresu URL kalendáře a deaktivuje starou.

Obnovit ikonu odkazu vedle adres URL v Upravit kalendář v Yahoo Calendars