Skip to content

Jak nastavit Yahoo Mail na iPhone

13 de Červenec de 2021
Woman smartphone 57e428875f9b586c359ff4ed

Co je třeba vědět

 • Jít do Nastavení > Pošta > Účty > Přidat účet > Yahoo. Zadejte podrobnosti o svém účtu a zapněte Pošta přepnout a vybrat Uložit.
 • Pokud se e-maily Yahoo do vašeho iPhone nestahují, ujistěte se, že telefon používá správné nastavení POP serveru Yahoo Mail.

Existuje mnoho způsobů, jak získat Yahoo Mail na vašem iPhone, ale použití vestavěné aplikace Mail je nejjednodušší. Vše, co potřebujete, je vaše e-mailová adresa a heslo. Ukážeme vám, jak nastavit Yahoo Mail na iPhone pomocí iOS 12, iOS 11 a iOS 10.

Získejte poštu Yahoo na svůj iPhone

Otevřete nastavení v telefonu a přidejte e-mailový účet Yahoo Mail do aplikace Pošta.

 1. Otevřeno Nastavení.

 2. Jít do Pošta > Účty. V závislosti na vaší verzi iOS bude možná nutné vybrat Nastavení > Hesla a účty nebo Nastavení > Pošta > Kontakty > Kalendáře.

 3. Vybrat Přidat účet > Yahoo.

 4. Zadejte svou e-mailovou adresu Yahoo a poté vyberte další. Naučte se, jak najít svou e-mailovou adresu, pokud si nejste jisti, o co jde.

 5. Zadejte heslo pro svůj e-mailový účet Yahoo a poté zvolte Přihlásit se. Zapomněli jste heslo pro Yahoo? Resetování je snadné. Pokud se zobrazí výzva k zadání kódu k ověření vaší identity, postupujte podle pokynů na obrazovce. V závislosti na tom, jak je váš účet nakonfigurován, je kód odeslán na jinou e-mailovou adresu nebo na váš telefon jako textový nebo telefonní hovor.

 6. Zapnout Pošta přepnout spínač.

 7. Volitelně povolte další položky, které chcete synchronizovat, například Kontakty nebo Kalendář Události.

 8. Vybrat Uložit.

  Dále se přihlaste, uložte tlačítka pro Yahoo! Mail na iOS

  Váš e-mailový účet Yahoo se začne synchronizovat s vaším iPhone.

Nastavení e-mailového serveru Yahoo Mail

Pokyny uvedené výše nevyžadují provedení změn nastavení e-mailového serveru, který telefon používá pro přístup k Yahoo Mail, protože jste se přihlásili přímo z webu. Možná budete potřebovat nastavení serveru pro Yahoo, abyste mohli svůj účet nastavit ručně nebo pokud výše uvedené pokyny nefungovaly. Váš telefon vyžaduje nastavení SMTP pro odesílání pošty z vašeho účtu Yahoo z telefonu. Zadejte nastavení serveru Yahoo Mail SMTP pro odesílání e-mailů. Pokud se vaše e-maily Yahoo nestahují do vašeho iPhone, ujistěte se, že telefon používá správné nastavení serveru Yahoo Mail POP. POP je jedním ze způsobů stahování e-mailů. Můžete také použít IMAP, v takovém případě použijete nastavení serveru IMAP Yahoo Mail.

Oficiální e-mailová aplikace Yahoo

Alternativní metodou k prohlížení a odesílání e-mailů Yahoo v telefonu je aplikace Yahoo Mail. Toto je oficiální aplikace od Yahoo, která má funkce, které nenajdete ve vestavěné aplikaci Mail pro iPhone.

Aplikace Yahoo Mail pro iOS

Kromě čtení e-mailů a odpovědí na ně můžete pomocí aplikace Yahoo Mail:

 • Clip a uložit kupóny.
 • Zobrazit podrobnosti letu a odbavení letů.
 • Dostávejte oznámení pouze od lidí, nikoli od zpravodajů nebo společností.
 • Používejte animované fotografie a profesionálně navržené papírnické zboží.
 • Připojte se k Disku Google a Dropboxu a odešlete přílohy.

Bezplatná aplikace Yahoo Mail je podporována reklamami. Předplatné Yahoo Mail Pro neobsahuje reklamy.