Skip to content

Jak obdarovat někoho digitálním MP3 prostřednictvím Amazonu

7 de Září de 2021
Amazon MP3 Screen 56a67efc3df78cf7728eaf78

Obchod s digitální hudbou společnosti Amazon umožňuje odesílat lidem skladby ve formátu MP3 a celá alba e -mailem. Pokud víte, jak stahovat skladby z Amazonu, pak můžete snadno darovat hudbu pomocí Amazonu. Přes Amazon už není možné darovat MP3; někomu však můžete poslat dárkovou kartu Amazon, kterou lze použít k nákupu hudby.

Jak dát hudbu jako dárek s Amazonem

Nákup hudby z Amazonu je stejný jako nákup čehokoli jiného. Pro obchod s digitální hudbou nepotřebujete samostatný účet; použijte stejný, jaký máte vždy.

  1. Navštivte stránku Amazon Digital Music a vyhledejte stránku s podrobnostmi o MP3 nebo albu, které chcete poslat jako dárek.

  2. Klikněte Více možností.

  3. Vybrat Darujte album nebo píseň jako dárek. V tomto okamžiku můžete být požádáni o přihlášení k Amazonu, i když jste již přihlášeni. Důvodem je, že se chystáte něco koupit.

  4. Vyplňte formulář. Zkontrolujte, zda je e -mailová adresa pro příjemce správná, a přidejte krátkou zprávu pro přizpůsobení dárku. Pokud jste vybrali album, máte možnost odeslat celé album nebo jednu skladbu.

  5. Vybrat Pokračujte k pokladně zkontrolovat a zaplatit za dárek.

  6. Váš dárek k digitální hudbě je doručen okamžitě.

Další tipy pro darování hudby Amazon

Poté, co si zakoupíte skladbu nebo album, bude dárek odeslán na uvedenou e -mailovou adresu. Neexistuje žádný způsob, jak naplánovat doručení (například narozeniny, Vánoce nebo jiné příležitosti), kupte si hudební dárek těsně před upřednostňovaným datem. Pokud možnost darovat skladbu nebo album nevidíte, toto zařízení nemusí být ve vaší zemi k dispozici. Pokud tomu tak je, kupte si jako alternativu dárkový kredit Amazon. Můžete si koupit fyzickou kartu, vytisknout si ji nebo to provést online prostřednictvím e -mailu. Pokud se příjemci nelíbí, co jste poslali, může si to vyměnit za kredit Amazon. To lze na Amazonu použít prakticky na cokoli. Digitální položky z jiných obchodů lze zaslat jako dárky. Posílejte aplikace pro iPhone a dárkové skladby iTunes z obchodu Amazon.