Skip to content

Jak odpovědět na e -maily Craigslist

6 de Srpen de 2021
Womanoncraigslist 88dd90f531dd4c3283c97486e6c29df0

Když používáte Craigslist k prodeji nebo nákupu něčeho, komunikujete odesláním e -mailu druhé osobě v transakci. Aby byla chráněna soukromí kupujících a prodávajících, Craigslist uchovává e -mailové adresy skryté. I při tomto systému zabezpečení však možná budete chtít při reakci na e -maily z Craigslistu provést další opatření.

Jak funguje kontakt s někým na Craigslistu

Craigslist poskytuje „krycí“ e -mailovou adresu, která je přeposlána na skutečnou e -mailovou adresu příjemce. Pouze Craigslist zná skutečné e -mailové adresy obou stran. Tímto způsobem, pokud se jeden ze zúčastněných lidí ukáže jako nedůvěryhodný, nemají e -mailovou adresu druhé osoby. Při nákupu nebo prodeji položek na Craigslistu komunikujete prostřednictvím webových stránek pomocí tohoto obousměrného přenosu e-mailů.

Jak poslat někomu e -mail na Craigslist

Když odpovíte na příspěvek (to znamená, že někdo má něco na prodej, co chcete koupit), uvidíte adresu, která vypadá takto: [email protected].

Craigslist vám dává možnost zkopírovat a vložit tuto e -mailovou adresu do e -mailové aplikace, kterou otevřete sami, nebo kliknutím na jeden z uvedených odkazů automaticky otevřete svůj e -mailový účet.

E -mailová adresa proxy

Když obdržíte e -mail jako odpověď na reklamu, kterou jste zveřejnili, uvidíte adresu, která vypadá takto: [email protected]. Přestože odesílatel ke kontaktování použil svůj skutečný e -mailový účet, e -mailová adresa proxy skrývá jejich skutečnou e -mailovou adresu. Při zveřejňování reklamy vždy používejte e -mailovou adresu Craigslist proxy. Kromě toho použijte v poli pouze své křestní jméno kontaktní jméno pole.

E -mail přes relé Craigslist

Chraňte své soukromí pomocí alternativní e -mailové adresy

Když komunikujete pomocí e -mailové adresy proxy, vaše skutečné jméno se stále zobrazuje, stejně jako podpisová data, jako je název vaší společnosti a telefonní číslo. Pokud máte obavy o své soukromí, zvažte použití bezplatné alternativní e -mailové adresy speciálně pro nákupy.

Další bezpečnostní tipy

Jedním z důvodů, proč Craigslist používá proxy e -mailový systém, je zabránit podvodům a distribuci vašich soukromých informací. Ale může to udělat jen tolik. Udělejte to tak, že neklikáte na odkazy v žádném e -mailu, který obdržíte, pokud nedůvěřujete odesílateli. Podvodníci mohou lékařské e -maily vypadat, jako by byly od konkrétního odesílatele, jako je Craigslist – takže pokud máte pochybnosti, vždy se obraťte na odesílatele prostřednictvím Craigslistu a ověřte si to. Kromě toho, jakmile jste v kontaktu s kupujícím nebo prodávajícím, můžete si vyměnit mobilní čísla, abyste transakci usnadnili. Zatímco většina uživatelů Craigslistu je důvěryhodná, před nabídnutím mobilního čísla se řiďte svým instinktem. Nezapomeňte také používat osobní bezpečnostní návyky, jako je setkání na neutrálním, veřejném místě, jako je kavárna nebo parkoviště v obchodě s potravinami.