Skip to content

Jak odstranit Game Center na vašem iPhone

7 de Srpen de 2021
GettyImages 530919180 e6125a841506443082170f4e789c28c5

Apple Game Center-které bylo nainstalováno jako součást systému iOS prostřednictvím verze 9 pro iPhone, iPad a iPod touch-vám umožňuje zveřejnit své výsledky v žebříčcích nebo vyzvat ostatní hráče přímo v síti v síťových hrách. Pokyny v tomto článku platí pro iOS 9 a starší verze.

iOS 10 a novější

Před vydáním iOS 10 měla s Game Center jedinou možnost – skrýt ho ve složce. To se změnilo s iOS 10, když Apple ukončil Game Center jako samostatnou aplikaci, takže již není přítomen jako ikona aplikace na zařízeních se systémem iOS 10 a novějším. Funkce Game Center jsou nyní integrovány do telefonu jako funkce, které mohou aplikace používat, pokud si to vývojář hry vybere.

iOS 9 a starší

Game Center na zařízeních se systémem iOS 9 a starším nelze odstranit obvyklým způsobem, jakým jsou aplikace mazány na zařízeních iOS. Chcete -li odstranit většinu aplikací, klepněte a podržte dlaždici aplikace, dokud se aplikace nezačnou třást. Poté klepněte na X ikonu v aplikaci, kterou chcete odstranit. U Game Center a dalších předinstalovaných aplikací Apple, jako jsou iTunes Store, App Store, Calculator, Clock a Stocks, se ikona X nezobrazí. Aplikaci Game Center však můžete skrýt. Nejjednodušší řešení eliminující Game Center na zařízeních se staršími verzemi iOS je aktualizovat na aktuální verzi. Tím se odstraní aplikace Game Center a opraví chyby zabezpečení, takže bude vaše zařízení bezpečnější.

Útěk z vězení pro odstranění Game Center

Pokud zařízení jailbreaknete, můžete Game Center odstranit, ačkoli tato praxe obsahuje všechny následné námitky, problémy a úvahy související s jailbreakingem zařízení Apple. Pokud jste pokročilý uživatel ochotný podstoupit určitá rizika, může jailbreaking zařízení stačit. Apple zajišťuje iOS blokováním změn v určitých základních částech operačního systému. To zahrnuje odstranění předinstalovaných aplikací. Jailbreaking tyto bloky a ovládací prvky odstraní, čímž vám poskytne přístup k celému iOS, včetně možnosti mazat aplikace a procházet systém souborů iPhone. Únik z vězení a odstraňování souborů nebo aplikací může zařízení způsobit problémy nebo dokonce způsobit, že bude nepoužitelný. Měly by se o to pokoušet pouze pokročilí uživatelé.

Skrýt Game Center v iOS 9 a starších verzích

Další nejlepší věcí pro odstranění Game Center (pokud nechcete aktualizovat verzi pro iOS) je skrýt ji. To jej ze zařízení neodstraní, ale ztratí ho z dohledu. Nejjednodušší způsob, jak to udělat, je uložit jej do složky. Vytvořte složku pro nechtěné aplikace a vložte do ní Game Center. Poté tuto složku přesuňte na poslední obrazovku v zařízení, kde ji neuvidíte, pokud nechcete.

Jak se odhlásit z Game Center

Pokud skryjete aplikaci Game Center, odhlaste se z aplikace, aby žádná z jejích funkcí nebyla aktivní, dokud se nepoužívá. Při odhlášení z aplikace Game Center v systému iOS 9 nebo starším postupujte takto.

 1. Klepněte na Herní centrum.

 2. Klepněte na Účet.

 3. Klepněte na Odhlásit se.

  Domovská obrazovka iPadu, hra a okno účtu Game Center

Deaktivujte oznámení Game Center

Poté, co skryjete Game Center, deaktivujte v něm oznámení pomocí funkce Omezení zabudované do iOS 9 a starších verzí. To rodiče často používají ke sledování telefonů svých dětí nebo IT oddělení, která chtějí ovládat telefony vydané společností, ale můžete jej použít k blokování oznámení Game Center pomocí těchto kroků:

 1. Klepněte na Nastavení.

 2. Klepněte na Všeobecné.

 3. Klepněte na Omezení.

  Obrazovky Nastavení iOS, Obecná nastavení a Omezení

 4. Klepněte na Povolit omezení.

 5. Nastavte 4místný přístupový kód. Potvrďte zadáním podruhé.

 6. Přejeďte prstem dolů k Herní centrum sekci a vypněte Hry pro více hráčů Přepínačem můžete blokovat pozvánky do her pro více hráčů.

 7. Vypni Přidání přátel přepněte přepínač, abyste zabránili tomu, aby si vás někdo přidal do sítě přátel Game Center.

  Obrazovky nastavení přístupového kódu a omezení pro iOS

Pokud změníte názor a rozhodnete se, že chcete tato oznámení zpět, zapněte Hry pro více hráčů a Přidání přátel kolébkové spínače. Chcete -li omezení úplně vypnout, přejděte na Nastavení > Všeobecné > Omezení a klepněte na Zakázat omezení.