Skip to content

Jak odstranit složku pošty na iCloud.com

12 de Září de 2021
GettyImages 1001273798 5c92b59046e0fb0001376e83

Co vědět?

 • Přihlaste se ke svému účtu iCloud a vyberte Pošta. Vedle Složky, klikněte na znaménko plus rozšířit seznam. Výběrem složky zobrazíte její e -maily.
 • Přesuňte zprávy, které chcete zachovat, do jiné složky nebo doručené pošty. Zkontrolujte podsložky a odstraňte nebo přesuňte obsah podsložky.
 • Klikněte na název složky v seznamu složek. Klikněte na červený kruh nalevo od názvu složky složku odstraňte a poté klikněte na Vymazat potvrdit.

Tento článek vysvětluje, jak odstranit složky iCloud Mail, které již nepoužíváte. Když odstraníte složku iCloud Mail, odeberete složku i její zprávy.

Odstraňte složku pošty na iCloud.com

Odebrání složky z iCloud Mailu na iCloud.com:

 1. Přihlaste se ke svému účtu iCloud a vyberte Pošta ikona.

 2. Rozbalte seznam složek na levém panelu kliknutím na znaménko plus napravo od Složky.

 3. Klikněte na složku chcete v iCloud Mailu otevřít a otevřít ho.

 4. Zobrazte seznam e -mailů a přesuňte všechny zprávy, které chcete zachovat, do jiné složky nebo doručené pošty.

 5. Zkontrolujte, zda složka neobsahuje žádné podsložky. Pokud složka obsahuje podsložku, klikněte na > vedle jeho názvu rozbalte podsložku a nejprve odstraňte nebo přesuňte její obsah. Pokud nechcete odebrat podsložku, přetáhněte složku do jiné nadřazené složky nebo na nejvyšší úroveň v seznamu složek.

 6. Klikněte na název složky v seznamu složek.

 7. Klikněte na červený kruh který se zobrazí nalevo od názvu složky.

 8. Potvrďte smazání kliknutím Vymazat ve vyskakovací obrazovce.

Smazáním složky také okamžitě odstraníte všechny zprávy v ní. Nejsou přesunuty do složky Koš, ale jsou vymazány najednou.

O iCloudu a iCloud Mailu

Základní účty Apple iCloud jsou pro uživatele počítačů Mac a PC zdarma. Služba cloudového úložiště poskytuje pohodlný způsob přístupu k dokumentům, fotografiím a e -mailu na několika zařízeních. Nový účet iCloud je dodáván s e -mailovou adresou @icloud.com. Poštu odeslanou na tuto adresu lze zobrazit a spravovat ve webové aplikaci Mail na webu iCloud.com. Sbírání e -mailů ve složce v iCloud Mailu může být výhodné pro projekty nebo dovolené, ale nakonec je už nebudete muset mít stále u sebe. Na iCloud.com je odstranění složek pošty a zpráv v nich naštěstí rychlý proces.