Skip to content

Jak odstranit zprávy Snapchat

7 de Červenec de 2021
GettyImages 586113576 588a71e43df78caebc290b00

Co je třeba vědět

  • Chcete-li ve svém zdroji odstranit videa, klepněte na ikonu ikona duchů. Poté klepněte na ikonu ikona ozubeného kola a přejděte na Akce účtu> Vymazat konverzace.
  • Můžete také smazat zprávy, které již byly odeslány, plus krátké příběhy.
  • Nemůžete odesílat zprávy Snapchat, ale dostatečně rychle blokovat příjemce mohl zabránit jim v tom, aby viděli váš snímek.

Na Snapchatu probíhají konverzace rychle. Někdy příliš rychle. Tento článek vysvětluje čtyři různé způsoby, jak můžete vyčistit své aktivity Snapchat.

Jak odstranit konverzace Snapchat z vašeho chatu

1:00 Začněme něčím jednoduchým: vaším zdrojem chatu. Toto je jedna z hlavních karet, které otevřete klepnutím na ikonu bubliny ve spodní nabídce. Chcete-li vyčistit zdroj chatu, postupujte takto:

  1. Otevřete kartu svého profilu klepnutím na ikonu ikona duchů v levém horním rohu.

  2. Klepněte na ikonu ikona ozubeného kola v pravém horním rohu získáte přístup k nastavení.

  3. Přejděte dolů a klepněte na Vymazat konverzace pod Akce účtu.

  4. Na další kartě uvidíte seznam přátel, se kterými jste konverzovali, kteří mají vedle sebe X, na které můžete klepnout a vymazat je ze svého kanálu chatu. Vymazáním konverzací neodstraníte nic, co jste již uložili nebo odeslali.

Jedinou věcí, kterou konverzaci vyčistíte, je odebrání uživatelského jména z hlavního kanálu chatu. Pokud jste něco poslali příteli a chcete to odeslat, vymazání konverzace to neodesílá.

Jak odstranit Snap zprávy, které již byly odeslány

Snapchat v současné době nenabízí funkci pro odeslání snapu, který byl odeslán příliš rychle nebo nesprávnému příteli. V předchozích verzích aplikace uživatelé zjistili, že mohou zabránit přijetí snapu, pokud budou moci odstranit své účty dříve, než příjemce otevře snap. Odstranění účtu, aby příjemce nemohl otevřít chybu, která byla odeslána omylem, však již v nejnovější verzi aplikace Snapchat nefunguje. Pokud se pokusíte smazat svůj účet před tím, než příjemce otevře váš snap, budete muset počkat 30 dní, než bude váš účet navždy oficiálně smazán. Snapchat nastaví všechny účty na 30denní stav deaktivace před oficiálním odstraněním, pouze pokud vlastníci účtu změní názor a chtějí znovu aktivovat své účty, což lze provést jednoduchým přihlášením k aplikaci během této 30denní deaktivační lhůty. Deaktivovaný účet vás nezachrání před zaskočením, které litujete. I když vám přátelé nebudou moci nic poslat, dokud váš účet zůstane neaktivní, všechny snímky, které jste odeslali před deaktivací účtu, se stále zobrazí ve zdrojích chatu příjemců, aby je mohli zobrazit.

Blokovat příjemce: Může to fungovat

Ukázalo se, že abyste odstranili snímek, nemusíte mazat svůj účet tak extrémně dlouho. Pouhé blokování by mohlo stačit.

Blokovat tlačítko a důvody, proč screenshoty z iOS

Blokování příjemce dostatečně rychle by mohlo zabránit tomu, aby viděl váš snímek. Chcete-li blokovat lidi, klepněte na jejich uživatelské jméno nebo je vyhledejte pomocí vyhledávacího pole v horní části. Na kartě textu, která se otevře, klepněte na ikonu ikona nabídky , která se zobrazí v levém horním rohu, pak klepněte na Blok na kartě miniprofilu, která se vysouvá z levé strany obrazovky. Budete dotázáni, zda jste si jisti, že chcete daného uživatele zablokovat, a uvedete důvod. Když zablokujete přítele na Snapchatu, tato osoba bude odstraněna z vašeho seznamu přátel a vy z jejího. Budete se muset navzájem znovu přidávat, abyste mohli pokračovat v tom, jak jste zvyklí. Neexistuje však žádná záruka, že blokování uživatele efektivně „neodesílá“ váš snímek. Je-li příjemce v blokování rychlejší než vy, může se mu stále zobrazovat váš snímek. Stejně tak Snapchat neustále zavádí aktualizované verze své aplikace a tato metoda blokování, aby se zabránilo zachycení snímků, nemusí v budoucích verzích fungovat.

Jak odstranit příběhy Snapchat

Rozhraní Snapchat Stories zobrazující tlačítko Story, sekci My Story a ikonu koše

Snapchat nabízí funkci mazání příběhů, takže se nemusíte trápit trapným snapem trvajícím celých 24 hodin, aby ho všichni viděli. Příběhy jsou fotografie a videa, která zveřejníte na svém Můj příběh sekce, kterou mohou na 24 hodin veřejně prohlížet vaši přátelé nebo všichni (v závislosti na vašem nastavení soukromí), když v aplikaci navštíví kartu svých příběhů. Odstranění zveřejněného příběhu Snapchat: Klepněte na Příběh kulatá ikona v levém horním rohu obrazovky fotoaparátu a poté klepněte na příběh, který jste zveřejnili z nabídky těsně pod kódem Snap. Klepněte na ikonu odpadky ikona a poté potvrďte, že ji chcete smazat, a jste hotovi. Zveřejnění příběhu a jeho okamžité odstranění nezaručuje, že si ho nikdo nebude prohlížet. Snapchat v současné době nemá funkci, která vám umožní hromadně mazat příběhy.