Skip to content

Jak otevřít SIM kartu iPhone bez nástroje pro vyhazovač

3 de Srpen de 2021
GettyImages 743692241 5c2a56a346e0fb0001114b5e

Co vědět

 • Ruce dolů nejlepší nestandardní nástroj: kancelářská sponka.
 • Další nejlepší nestandardní vyhazovač: bezpečnostní kolík.
 • Chcete -li odhalit zásobník SIM, rozložte kancelářskou sponku a přilepte rovnou stranu do otvoru pro vyhazovač, dokud se zásobník nevysune.

Tento článek vysvětluje, jak otevřít SIM kartu iPhone bez nástroje pro vyhazování. Pokyny v tomto článku platí pro všechny modely iPhone.

Nalezení nástroje pro vyjmutí SIM karty pro iPhone

Nástroj SIM karty, který se používá k vysunutí přihrádky z boku iPhonu, pokud je součástí vaší země a s vaším iPhone pro konkrétní síť, je součástí balení. V USA iPhony obsahují dokumentaci, například právní upozornění a příručky pro začátek. V těchto dokumentech může být skryt nástroj pro vysunutí SIM karty. Nástroj je malý kovový kus a je připevněn k bílému kusu papíru, což usnadňuje nechtěné vyhození. Pokud nástroj nemůžete najít nebo jste si koupili iPhone z druhé ruky, existují další způsoby, jak otevřít přihrádku pro SIM kartu a přidat nebo vyměnit SIM kartu.

Vyzkoušejte tyto položky k vysunutí přihrádky na SIM kartu

Průměr otvoru použitého k vysunutí přihrádky na SIM kartu je malý. Ačkoli existuje spousta rovných předmětů, které by mohly fungovat, otvor pro SIM kartu vyžaduje něco robustního s úzkým rozměrem. Dávejte pozor na palec při tlačení některého z těchto nástrojů, které můžete mít doma, do telefonu. Většina z nich je ostrá a mohla by prorazit kůži. Zde je několik nápadů, které byly úspěšně použity:

 • Kancelářská svorka: Většina kancelářských sponek malých a středních rozměrů funguje ohnutím jedné strany. Pokud nemáte nástroj pro vyjmutí SIM karty, funguje dobře kancelářská sponka.
 • Spínací špendlík: Ne všechny velikosti závlaček fungují. Najděte nejmenší pojistný kolík, který se vejde do otvoru.
 • Náušnice: Náušnice funguje v malíčku. Sundejte náušnici zpět a vložte příspěvek do otvoru na přihrádce na SIM kartu. Buďte opatrní, protože měkké materiály, jako je zlato, se snadno ohýbají.
 • Sešívat: Standardní sponka může projít špetkou, ale může být obtížné ji použít, protože je tenká a pružná. Silnější průmyslová sponka je lepší volbou.
 • Mechanická tužka: Chcete -li použít mechanickou tužku, párkrát klikněte na vodítko a prodlužte jej dále, než byste psali. Propíchněte olovo v díře a silně na něj zatlačte. Je těžké ho použít, protože olovo je křehké, ale je to běžná věc, kterou najdete doma nebo v batohu.
 • Párátko: Většina párátků je na otvor pro iPhone SIM příliš široká. Odstraňte část dřeva, aby se vešlo, a odlomte špičku.
 • Rybářský háček: Rybářské háčky se dodávají v různých tvarech a velikostech, takže pokud jste na lodi a potřebujete nouzovou výměnu SIM karty, vyzkoušejte jednu z nich.

Mnoho obchodů s mobilními operátory má další nástroje pro vyhazování SIM karet, pokud dáváte přednost pobytu s osvědčenou a zaručenou metodou extrakce.

Jak otevřít přihrádku na SIM kartu pro iPhone pomocí kancelářské sponky

Sponka na papír je jedním z nejjednodušších a nejběžnějších předmětů, které lze použít, když nemáte nástroj pro vyhazování.

 1. Začněte malou nebo střední sponkou.

 2. Rozložte jednu rovnou stranu, aby trčela.

 3. Zasuňte rovnou stranu kancelářské sponky do otvoru pro vysunutí karty SIM až na doraz.

  1628023290 282 Jak otevrit SIM kartu iPhone bez nastroje pro vyhazovac

 4. S kancelářskou sponkou v otvoru palcem pevně přitlačte, dokud zásobník nevyčnívá. Mělo by se pomalu vysouvat, než vyskočit.

Modely iPhone a umístění zásobníku SIM

Zásuvka na SIM kartu je u většiny iPhonů umístěna na pravé straně telefonu. Na nejstarších modelech je umístěn na spodním okraji telefonu. Zásobník SIM je úzký ovál s malým kruhem pod ním. Slot pro přihrádku je v jedné rovině s boční stranou telefonu a je zakryt jakýmkoli pouzdrem na telefon. IPhone XS Max byl první iPhone, který změnil směr, kterým SIM karta spočívala na přihrádce na SIM kartu. SIM karta místo toho, aby seděla v zásobníku směrem k vám, sedí na zadní straně zásobníku.