Skip to content

Jak označit e -mail jako nepřečtený v iPhone Mail

3 de Srpen de 2021
GettyImages 1162963089 2434b86a7abd4eb6b518b6108c247c43

Co vědět

 • Označit otevřený e -mail: Vyberte možnost Odpověď poté vyberte Označit jako nepřečtené.
 • Označit více e -mailů: Ze složky poštovní schránky vyberte Upravit. Vyberte každý e -mail, který chcete označit, a poté vyberte Označit > Označit jako nepřečtené.

Nepřečtené e -maily v aplikaci iOS Mail pro iPhone a iPad se ve schránce zobrazí s modrým kruhovým indikátorem. Zprávy můžete v aplikaci Mail ručně označit jako nepřečtené. Zde je návod, jak označit jednotlivé nebo více zpráv jako nepřečtené pomocí libovolného zařízení iOS s iOS 10 nebo novějším.

Označte e -mail jako nepřečtený v aplikaci iOS Mail

Chcete -li označit e -mailovou zprávu ve vaší doručené poště (nebo jiné složce pošty) pro iPhone nebo iPad jako nepřečtenou, postupujte takto:

 1. Otevři Pošta aplikaci, přejděte do doručené pošty a klepnutím na přečtenou zprávu otevřete. Zprávy, které byly otevřeny nebo přečteny, nemají vedle sebe modrý indikátor.

 2. Vybrat Odpověď ikona. Ve starších verzích systému iOS se panel nástrojů pro zprávy může zobrazovat jako Vlajka ikona. Panel nástrojů je ve spodní části iPhonu a v horní části aplikace iPad Mail.

 3. Vybrat Označit jako nepřečtené.

Když se vrátíte do doručené pošty, zpráva má modrý indikátor, který ji identifikuje jako nepřečtenou. Zpráva zůstane ve schránce, dokud ji nepřesunete nebo nesmažete. Dokud jej neotevřete, zobrazuje modrý indikátor.

Označit více zpráv jako nepřečtené

Nemusíte řešit e -maily jeden po druhém. Můžete je dávkovat a poté jednat:

 1. Přejděte do složky Doručená pošta nebo do složky obsahující zprávy, které chcete označit jako nepřečtené.

 2. Klepněte na Upravit vedle každého e -mailu zobrazí prázdné kruhové tlačítko.

 3. Klepněte na každé kruhové tlačítko před přečtenými zprávami (bez modrého indikátoru nepřečtených) chcete označit jako nepřečtené. V kruhovém tlačítku se zobrazí bílé zatržítko.

 4. Klepněte na Označit.

 5. Vybrat Označit jako nepřečtené označit vybrané e -maily jako nepřečtené.

  Tlačítko Upravit, zaškrtávací políčko, tlačítko Označit jako nepřečtené v iOS Mailu

  Pokud byly otevřeny všechny e -maily v doručené poště, nemusíte provádět výběr. Přejděte do spodní části doručené pošty, vyberte Označit vše, potom klepněte na Označit jako nepřečtené. Všem e -mailům je přiřazen modrý indikátor, který ukazuje, že jsou nepřečtené.