Skip to content

Jak poslat e-mail nezveřejněným příjemcům

7 de Červenec de 2021
ScreenShot2019 01 30at1.27.02PM 5c5225b2c9e77c0001d7bfc7 6fb0c52225d8418c979c05bb08223b3a

Co je třeba vědět

 • Do pole Skrytá kopie: zadejte všechny e-mailové adresy příjemců, aby byly navzájem skryté.
 • Zašlete si e-mail pod jménem „Nezveřejnění příjemci“, aby všichni věděli, že zpráva byla odeslána více lidem.
 • Pokud to děláte pravidelně, vytvořte nový kontakt s názvem „Nezveřejnění příjemci“, který obsahuje vaši e-mailovou adresu.

Tento článek vysvětluje, jak odeslat e-mail nezveřejněným příjemcům. Pokyny platí obecně pro všechny e-mailové služby.

Jak poslat e-mail nezveřejněným příjemcům

 1. Vytvořte novou zprávu ve svém e-mailovém klientovi.

 2. Typ Nezveřejnění příjemci v Na: pole, následované vaším e-mailová adresa v <>. Zadejte například Nezveřejnění příjemci.

  Pokud to nefunguje, vytvořte v adresáři zcela nový kontakt, pojmenujte jej „Nezveřejnění příjemci“ a do textového pole adresy zadejte svou e-mailovou adresu.

 3. V Bcc: do pole zadejte všechny e-mailové adresy, na které má být zpráva odeslána, oddělené čárkami. Pokud jsou tito příjemci již kontakty, mělo by být docela snadné začít psát jejich jména nebo adresy, aby program tyto položky automaticky vyplnil.

  Skrytá kopie: pole v nezveřejněném e-mailu příjemců v aplikaci Mail pro macOS

  Pokud váš e-mailový program nezobrazuje Skrytá kopie: ve výchozím nastavení otevřete pole a vyhledejte tuto možnost někde, abyste ji mohli povolit.

 4. Zbytek zprávy vytvořte normálně, přidejte předmět a napište text zprávy a poté ji odešlete.

Pokud to často děláte, neváhejte vytvořit nový kontakt s názvem „Nezveřejnění příjemci“, který obsahuje vaši e-mailovou adresu. Příště bude jednodušší odeslat zprávu kontaktu, který již máte v adresáři.

Proč posílat e-maily nezveřejněným příjemcům?

Odeslání e-mailu nezveřejněným příjemcům chrání soukromí každého člověka a zajistí, aby e-mail vypadal čistě a profesionálně. Alternativou je poslat e-mail více příjemcům a zároveň uvést všechny jejich adresy v seznamu Na: nebo Kopie: pole. Nejen, že to rozhodně vypadá chaoticky pro každého, kdo se dívá na to, komu byla zpráva odeslána, ale také odhaluje e-mailovou adresu každého.

Pokyny pro konkrétní e-mailové programy

Ačkoli tyto obecné pokyny fungují ve většině e-mailových programů, mohou existovat malé variace. Pokud je váš e-mailový klient uveden níže, zkontrolujte jeho konkrétní pokyny, jak používat Bcc pole pro odeslání zprávy nezveřejněným příjemcům.