Skip to content

Jak poslat odkaz na webovou stránku s Yahoo Mail

13 de Červenec de 2021
2000px Yahoo icon.svg 5ad3f40b642dca0036215fc5

Co je třeba vědět

 • Zvýrazněte text odkazu, který chcete sdílet, a stiskněte Ctrl+C (pro Windows) nebo Příkaz+C (pro Mac) jej zkopírujte.
 • Chcete-li vytvořit hypertextový odkaz, ve zprávě Yahoo Mail zvýrazněte text, který chcete propojit, a poté vyberte ikonu odkaz ikona ve spodním panelu nástrojů.
 • lis Ctrl+PROTI (pro Windows) nebo Příkaz+PROTI (pro Mac) pro vložení odkazu. Klepněte na Test otevřete odkaz a ujistěte se, že jde na správnou stránku.

Tento článek vysvětluje, jak poslat odkaz na Yahoo Mail. Je dokonce možné zahrnout náhledový obrázek, aby příjemce věděl, co může očekávat.

Jak poslat odkaz na webovou stránku s Yahoo Mail

Nejjednodušší způsob, jak zahrnout odkaz do e-mailové zprávy, je zkopírovat a vložit. Poté můžete zkopírovat odkaz ze zprávy a vložit jej do prohlížeče. Pokud však chcete zahrnout hypertextový odkaz, který uživatele přesměruje přímo na stránku kliknutím na text, postupujte takto:

 1. Zvýrazněte text odkazu, který chcete sdílet, a stiskněte Ctrl+C (pro Windows) nebo Příkaz+C (pro Mac) jej zkopírujte.

 2. Ve zprávě Yahoo Mail zvýrazněte text, který chcete propojit, a poté vyberte ikonu odkaz ikona ve spodním panelu nástrojů (nalevo od možností formátování textu).

 3. lis Ctrl+PROTI (pro Windows) nebo Příkaz+PROTI (pro Mac) pro vložení odkazu do textového pole.

  Yahoo Mail "Přidat odkaz" okno se zvýrazněným odkazem

 4. Klepněte na Test otevřete odkaz a ujistěte se, že funguje a přejde na stránku, kterou chcete sdílet.

  Yahoo Mail "Přidat odkaz" okno se zvýrazněným tlačítkem Test

 5. Vybrat Uložit.

  Yahoo Mail "Přidat odkaz" okno se zvýrazněným tlačítkem Uložit

 6. E-mail odešlete jako obvykle. Když příjemce uvidí zprávu, může kliknutím na modrý text otevřít webovou stránku na nové kartě.

Jak zahrnout náhledy odkazů do poštovních zpráv Yahoo

Případně můžete vložit celý odkaz (včetně http: // nebo https: //) přímo do zprávy Yahoo Mail. V závislosti na tom, jak je webová stránka nastavena, je vložený text automaticky hypertextový odkaz nebo je vygenerován náhled odkazu s obrázkem. Chcete-li upravit velikost a umístění náhledu odkazu, najeďte ukazatelem myši na obrázek náhledu a poté vyberte ikonu elipsy () v pravém horním rohu. Výběr Odstranit odstraní pouze náhled; odkaz zůstane v textu zprávy.

Yahoo Mail se zvýrazněným tlačítkem náhledu odkazu

Pošlete odkaz na webovou stránku pomocí Yahoo Mail Basic

Yahoo Mail Basic nepodporuje náhledy odkazů, ale je možné zahrnout hypertextové odkazy:

 1. Zvýrazněte text odkazu, který chcete sdílet, a stiskněte Ctrl+C (pro Windows) nebo Příkaz+C (pro Mac) jej zkopírujte.

 2. Umístěte textový kurzor na místo, kam chcete vložit odkaz do zprávy Yahoo Mail, a stiskněte Ctrl+PROTI (pro Windows) nebo Příkaz+PROTI (pro Mac) pro vložení odkazu.

  Umístěte textový kurzor na místo, kam chcete vložit odkaz do zprávy Yahoo Mail, a stisknutím Ctrl + V (pro Windows) nebo Command + V (pro Mac) vložte odkaz.

 3. Přidat závorky kolem textu odkazu.

  Kolem textu odkazu přidejte závorky.

Když příjemce zprávu uvidí, kliknutím na podtržený text otevře webovou stránku na nové kartě. Tento trik funguje také pro zahrnutí hypertextových odkazů do zpráv odesílaných z mobilní aplikace Yahoo Mail.

Když příjemce zprávu uvidí, kliknutím na podtržený text otevře webovou stránku na nové kartě.