Skip to content

Jak používat Alexa k přenosu hudby mezi zařízeními Echo

10 de Listopad de 2022
GettyImages 1344717562 14c26682aa134493a45141ab7f5bd929

Co vědět

 • V místnosti, kde právě posloucháte: řekněte: „Alexo, pauza.“
 • V místnosti, kde chcete poslouchat: řekněte: „Alexo, pokračuj v hudbě.“
 • Chcete-li přenést hudbu do sluchátek Echo Buds, připojte je k telefonu a řekněte: „Alexo, přesuňte moji hudbu sem.“

Tento článek vysvětluje, jak pomocí Alexa přenášet hudbu mezi zařízeními Echo, abyste mohli pokračovat v poslechu v jiné místnosti. Chcete poslouchat hudbu v celém domě namísto přepínání mezi konkrétními místnostmi? Nastavte hudbu ve více místnostech, abyste ji mohli přehrávat na všech svých zařízeních Echo najednou.

Můžete použít Alexa k přesunu hudby na jiné zařízení?

Amazon umožňuje přesouvat hudbu mezi různými zařízeními Echo pomocí jednoduchých hlasových příkazů. Hudbu můžete přenášet z jednoho Echo do druhého Echo, mezi skupinami Echo reproduktorů, z Echo reproduktoru do Echo Buds a dokonce z Echo ve vašem domě do Echo Auto.

Jak mohu použít Alexa k přesunu hudby mezi zařízeními Echo?

S reproduktory Echo v celém domě můžete nechat Alexu přesunout vaši hudbu z jednoho zařízení do druhého pomocí hlasového příkazu. Toto nastavení je příjemné, pokud se přesouváte z jedné místnosti do druhé, ale chcete stále poslouchat stejnou hudbu.

Toto funguje s Echo Auto kromě Echo, Echo Dot, Echo Show a dalších zařízení Echo. Zde je návod, jak pomocí Alexa přesunout hudbu z jednoho reproduktoru Echo do druhého:

 1. Řekněte: „Alexo, pauza.“ Musíte být v místnosti, kde právě hraje hudba.

 2. Jděte do místnosti, kde chcete poslouchat hudbu.

 3. Řekněte: „Alexo, pokračuj v hudbě.“ Můžete také použít specifičtější příkaz, jako je „zde obnovit hudbu“ nebo „zde obnovit rádio“, pokud Echo ve druhé místnosti obnoví přehrávání nesprávného obsahu.

 4. Vaše hudba se přenese do nové místnosti.

Jak mohu použít Alexa k přesunu hudby do Echo Buds?

Alexa můžete také použít k přesunu hudby z reproduktoru Echo do vašich Echo Buds. Tento proces používá různé hlasové příkazy, ale funguje stejně. Zde je návod, jak přesunout hudbu z Echo do Echo Buds:

 1. Připojte sluchátka Echo Buds k telefonu a vložte je do uší.

 2. Použijte příkaz „Alexo, přesuňte sem moji hudbu“.

 3. Pokud hudba aktuálně hraje na některém z vašich zařízení Echo, pozastaví se na tomto zařízení a obnoví se na vašich Echo Buds.

Jak mohu použít Alexa k přesunu hudby mezi skupinami reproduktorů?

Pokud přidáte své reproduktory Echo do inteligentních domácích skupin, můžete pomocí Alexa přesouvat hudbu mezi místnostmi tak, že požádáte Alexu, aby přesunula hudbu do konkrétní skupiny chytré domácnosti. Stejnou metodu můžete také použít k přesunu hudby do stereo páru reproduktorů Echo nebo Echo Sub a jeho přidružených reproduktorů. Chcete-li přesunout hudbu do nové skupiny reproduktorů, použijte hlasový příkaz podle tohoto vzoru: „Alexi, přesuňte (typ zvukového obsahu) do (skupiny chytrých reproduktorů).

Můžete například říci: „Alexo, přesuňte můj podcast do obývacího pokoje“ nebo „Alexo, přesuňte moji hudbu do ložnice“ v závislosti na tom, co posloucháte, a na konkrétních názvech vašich inteligentních domácích skupin.

FAQ

 • Jak mohu hrát Apple Music na Alexa?

  Chcete-li hrát Apple Music s Alexou, budete potřebovat předplatné Apple Music, zařízení s podporou Alexa, jako je Echo, a zařízení iOS nebo Android, které je již s Alexou nastaveno. Spusťte na svém mobilním zařízení aplikaci Alexa a klepněte Více (tři tečky) > Dovednosti a hry. Vyhledejte a vyberte Apple Music a klepněte na Povolit k použití > Nastavení > Propojit účet. Postupujte podle pokynů a přihlaste se pomocí svého Apple ID.

 • Proč Alexa nemůže dosáhnout Amazon Music?

  Pokud Alexa nepřehrává hudbu z Amazon Music, může se jednat o technický problém nebo problém s vaším předplatným Amazon Music. Přejděte na svůj účet Amazon a ujistěte se, že máte aktivní předplatné Amazon Music. Měli byste se také ujistit, že zařízení Echo nebo jiné zařízení s podporou Alexa je přihlášeno do profilu s předplatným Amazon Music. Pamatujte, že pokud máte zapnutý Explicitní filtr, zařízení nebude schopno přehrát skladbu s explicitním textem. Mezi další kroky řešení problémů patří restartování Echo a nastavení Amazon Music jako výchozí hudební služby.