Skip to content

Jak používat Amazon FreeTime Unlimited

4 de Srpen de 2021
GettyImages 883964620 5b5f3c5246e0fb008273abc6 5c6ec71746e0fb0001c029f2

Pokud vás už vyhledávání, promítání a filtrování obsahu přiměřeného věku pro vaše děti unavuje, zamilujete si Amazon FreeTime Unlimited, předplatitelskou službu přátelskou k dětem. Jakmile je tato možnost dostupná pouze pro Amazon, je nyní služba dostupná z jakéhokoli kompatibilního zařízení iOS a Android.

Co je Amazon FreeTime Unlimited?

FreeTime, navržený speciálně pro rodiče dětí ve věku od 3 do 12 let, nabízí rodičům pohodlný způsob, jak jim dopřát kvalitní zábavu odpovídající jejich věku. Kromě e-knih zahrnuje neomezený obsah FreeTime videa, filmy, audioknihy, vzdělávací hry a digitální hudbu bez reklam a sociálních médií.

FreeTime pomáhá rodičům sledovat, kontrolovat a nastavovat časové limity obsahu prostřednictvím rodičovského panelu. Vyberte věkové rozpětí, jako je 9–12, a FreeTime poskytuje obsah, který je zábavný, vzdělávací a zábavný a vychází z populárních sítí, jako jsou Disney, Nickelodeon a National Geographic. Mladší děti pravděpodobně uvidí více obsahu od společností Sesame Street a PBS Kids. Rodičovský řídicí panel FreeTime poskytuje kompletní přehled o tom, co děti sledovaly, učí se a čtou, s historickou analytikou, která odhaluje poslední otevřený obsah a kolik času děti na každém z nich strávily. Řídicí panel vám umožňuje nastavit časové limity, naplánovat časy vypínání a nastavovat časy večerek. Jednou z nejlepších funkcí jsou diskusní karty založené na obsahu, ke kterému mají vaše děti přístup, s konverzačními výzvami k otevřeným diskusím a dokonce i interaktivními aktivitami a řemesly, které doplní jejich nové znalosti.

Screenshot z Amazon FreeTime Unlimited s obsahem pro 6-8leté

FreeTime Unlimited vyžaduje předplatné, které lze kdykoli zrušit. Rodinný tarif poskytuje samostatné přihlášení až pro čtyři děti se slevou pro členy Prime. Před odběrem si můžete vyzkoušet bezplatnou měsíční zkušební verzi. Jakmile si zakoupíte měsíční předplatné, k FreeTime budete mít přístup na kompatibilních zařízeních Amazon, včetně zařízení Alexa, Kindle, Fire TV, Echo, webových prohlížečů a zařízení Android a iOS.

Amazon FreeTime na zařízeních Amazon

Jakmile si zakoupíte předplatné FreeTime Unlimited, bude služba dostupná z jakéhokoli kompatibilního zařízení Amazon, včetně Kindle Fire a čtečky Kindle. Kompatibilní zařízení Alexa vám umožní přehrávat hudbu, poslouchat audioknihy a dokonce i vyprávět vtipy. Amazon také zřídil vyhrazenou stránku Alexa „Volné věci k vyzkoušení s Alexou“, která dává dětem spoustu inovativních způsobů, jak se s FreeTime bavit. K aplikaci FreeTime Unlimited můžete přistupovat také prostřednictvím webového prohlížeče, který můžete zapnout pro každý profil konkrétního dítěte. Povolte nebo zakažte webový prohlížeč Amazon FreeTime na rodičovském panelu.

Amazon FreeTime pro Android

Stáhněte si zdarma aplikaci FreeTime z Obchodu Google Play, ale pro přístup ke službě si budete muset zakoupit předplatné. Pokud si službu zakoupíte v aplikaci Obchod Play po bezplatné měsíční zkušební verzi, zaplatíte méně, než kdybyste se přihlásili k odběru přímo na webu Amazon. V každém případě členové Prime získají slevu.

Snímek obrazovky Amazon FreeTime Unlimited pro Android

Bez ohledu na to, kde si předplatné zakoupíte, budete mít ke službě přístup z jakéhokoli kompatibilního zařízení. Používání FreeTime na zařízení Android je však o něco omezenější než u zařízení Amazon. Budete muset stahovat hry a obsah samostatně a nebudete moci sdílet knihy ze svého účtu Audible nebo Kindle na zařízení Google.

Amazon FreeTime na iOS

FreeTime Unlimited je k dispozici ke stažení zdarma v obchodě iTunes s možností zakoupit si předplatné FreeTime po bezplatné měsíční zkušební verzi. Přední členové získají slevu.

Snímek obrazovky Amazon FreeTime Unlimited pro iOS

Mnoho funkcí rodičovské kontroly a časového limitu není k dispozici na zařízeních iOS nebo iPadOS. Apple nepovoluje aplikacím třetích stran ovládat celé zařízení, takže rodiče nebudou moci zabránit dětem v opuštění zóny bezpečné pro děti FreeTime a procházení dalších oblastí na iPadu. Ve verzi pro iOS také nemůžete sdílet obsah Audible nebo Kindle a hry a obsah je třeba zakoupit samostatně. Jakmile si zakoupíte předplatné FreeTime na jakékoli platformě, můžete jej použít na všech. K přístupu k FreeTime budete také potřebovat připojení k internetu.