Skip to content

Jak používat data a hlas (HD Voice) na iPhone Verizon

6 de Červenec de 2021
verizon iphone voice data 56a5354d3df78cf77286ef4a

Po celá léta měl Verizon pro uživatele iPhone velké omezení ve srovnání s jinými telefonními společnostmi: Nemohli jste používat datové a hlasové funkce současně. To znamenalo, že pro vyhledání informací na internetu jste museli ukončit hovor. Se zavedením iPhone 6 a 6 Plus a novou funkcí v síti Verizon byla odstraněna jedna z hlavních bolestí hlavy pro uživatele Verizon iPhone. Majitelé iPhone mohou hovořit a používat data současně.

Problém

Zatímco Verizon se již dlouho chlubí největší oblastí pokrytí ze všech mobilních společností v USA, skutečnost, že jste na iPhonu s Verizonem nemohli telefonovat a používat data současně, byla ve srovnání se službou AT&T velkou nevýhodou. Jiné telefony Verizon, které podporovaly LTE, to dokázaly, ale ne iPhone. To znamenalo, že nebyl žádný způsob, jak být na hovoru a Google něco, co souvisí s konverzací, nebo žádný způsob, jak získat pokyny pro chůzi z aplikace Mapy při rozhovoru s osobou, se kterou se setkáte. To bylo hlavní omezení – takové, které některé lidi přesvědčilo, aby pro svého poskytovatele služeb iPhone neuvažovali o společnosti Verizon. Počínaje představením iPhone 6 a 6 Plus a několika včasnými upgrady na síť Verizon se však vše změnilo. Klíčovým rozdílem bylo zavedení HD hlas, funkce dříve známá jako Verizon Advanced Calling. S ním můžete používat svůj iPhone se službou Verizon k současnému volání a používání dat.

Hlasové požadavky Verizon HD

Abyste mohli používat Verizon HD Voice, potřebujete následující:

  • Kompatibilní iPhone. Kompatibilní jsou všechny iPhony počínaje iPhone 6, včetně iPhone 6, 6S, 7, 8, X, XS a XR.
  • Měsíční plán Verizon, který tuto funkci podporuje (což jsou v zásadě všechny standardní plány).

HD Voice se automaticky přidává k většině měsíčních plánů. Chcete-li jej použít, stačí povolit nastavení na vašem iPhone. Chcete-li to provést, zprovozněte kompatibilní model iPhone v síti Verizon a postupujte podle těchto kroků:

  1. Klepněte na ikonu Nastavení aplikace na domovské obrazovce iPhonu.

  2. Klepněte na Buněčný.

  3. Klepněte na Možnosti mobilních dat.

  4. Klepněte na Povolit LTE.

  5. Klepněte na Hlas a data.

A je to. Vraťte se k tomu, co jste na iPhonu dělali, s vědomím, že nyní můžete telefonovat a současně se připojovat k internetu.

Další hlasové funkce Verizon HD

Současné použití hlasu a dat není jedinou funkcí, kterou vám HD Voice odemkne. Kromě toho mohou zákazníci Verizon HD Voice uskutečňovat konferenční hovory až se šesti linkami a aktivovat Wi-Fi volání.