Skip to content

Jak povolit nebo změnit informace automatického vyplňování na iPhone

5 de Červenec de 2021
GettyImages 956746674 5c12931fc9e77c00013d7760

Co je třeba vědět

 • Postup automatického vyplňování kontaktních údajů nebo kreditních karet na vašem iPhone: Nastavení > Automatické vyplňování a přepínat Použijte nastavení kontaktů nebo Kreditní karty na Na.
 • Chcete-li změnit své informace, přejděte na Kontakty > Moje karta > Upravit nebo Uložené kreditní karty > Přidejte kreditní kartu.
 • Automatické vyplňování hesel: Ujistěte se, že je přístup k iCloudu zapnutý, klepněte na Nastavení > Hesla a účty, a přepínat Automatické vyplňování hesel na Na.

Tento článek ukazuje, jak přidat a změnit informace, jako je vaše jméno, e-mailové adresy, kreditní karty, telefonní čísla, uživatelská jména a hesla, které funkce Automatické vyplňování iPhonu používá v iOS 12 a novějších.

Chcete-li používat své kontaktní údaje, povolte automatické vyplňování

Povolení automatického vyplňování pro použití vašich kontaktních údajů:

 1. Otevři Nastavení aplikace.

 2. Klepněte na Safari otevřít Nastavení Safari.

 3. Klepněte na Automatické vyplňování.

 4. Zapnout Použijte kontaktní informace přepnout spínač.

  Automatické vyplňování> Použít kontaktní informace“ class=“lazyload“ id=“mntl-sc-block-image_1-0-21″ >

 5. Klepněte na Moje informace.

 6. Vyberte svůj kontaktní informace.

  1625521229 314 Jak povolit nebo zmenit informace automatickeho vyplnovani na iPhone Moje informace> já“ class=“lazyload“ id=“mntl-sc-block-image_1-0-29″ >

 7. Vaše kontaktní informace jsou nyní pro automatické vyplňování povoleny. Chcete-li přejít na jiný kontakt, klepněte na Moje informace a aktualizujte jej o nový kontakt.

Změňte nebo aktualizujte své osobní údaje pro automatické vyplňování

Automatické vyplňování stáhne vaše osobní údaje, včetně vašeho jména, telefonního čísla a e-mailové adresy, z kontaktní karty Moje karta v Kontaktech. Tyto informace můžete změnit nebo aktualizovat takto:

 1. Otevřeno Kontakty.

 2. Klepněte na Moje karta v horní části obrazovky.

 3. Klepněte na Upravit.

 4. Změňte své jméno nebo název společnosti a přidejte telefonní číslo, e-mailovou adresu, datum narození, adresu URL a další.

 5. Klepněte na Hotovo.

  1625521229 379 Jak povolit nebo zmenit informace automatickeho vyplnovani na iPhone Upravit> Hotovo“ class=“lazyload“ id=“mntl-sc-block-image_1-0-58″ >

 6. Vaše osobní kontaktní údaje se změnily a funkce Automatické vyplňování nyní získá tato aktualizovaná data. Vaše telefonní číslo se automaticky stáhne z Nastavení. Můžete přidat další telefonní čísla, například domácí číslo. Podobně jsou e-mailové adresy stahovány z aplikace Mail a nelze je zde změnit, ale můžete přidat novou e-mailovou adresu.

Povolte nebo změňte automatické vyplňování pro kreditní a debetní karty

Chcete-li povolit funkci Automatické vyplňování, aby používala informace o vaší kreditní a debetní kartě, a přidat novou kreditní kartu na Automatické vyplňování:

 1. Otevři Nastavení aplikace.

 2. Klepněte na Safari otevřít Nastavení Safari.

 3. Klepněte na Automatické vyplňování.

 4. Zapnout Kreditní karty přepínač povolte automatické vyplňování kreditní karty.

  Kreditní karty lze přepínat pomocí automatického vyplňování

 5. Klepněte na Uložené kreditní karty.

 6. Na požádání zadejte přístupový kód pro iPhone nebo Touch ID, nebo použijte ID obličeje, pokud je podporováno.

 7. Vybrat Přidejte kreditní kartu. Přidejte kreditní nebo debetní kartu ručně nebo kartu pořiďte pomocí fotoaparátu.

  1625521229 141 Jak povolit nebo zmenit informace automatickeho vyplnovani na iPhone Přidat kreditní kartu“ class=“lazyload“ id=“mntl-sc-block-image_1-0-96″ >

 8. Automatické vyplňování nyní může přistupovat k vašim aktualizovaným informacím o kreditní kartě. Chcete-li upravit nebo odstranit uloženou kreditní kartu, přejděte na Nastavení > Safari > Automatické vyplňování > Uložené kreditní kartya klepněte na kartu, kterou chcete upravit nebo odstranit. Klepněte na Upravit a potom klepněte na Smazat kreditní kartu nebo změňte informace o kreditní kartě. Klepněte na Hotovo.

Povolte nebo změňte automatické vyplňování ID a hesel

Aktivujte klíčenku na iCloudu

Chcete-li povolit automatické vyplňování pro ukládání a používání ID a hesel, musí být nejprve aktivována klíčenka na iCloudu. Aktivace klíčenky na iCloudu:

 1. Otevři Nastavení aplikace a klepněte na Apple ID banner v horní části obrazovky.

 2. Klepněte na iCloud.

 3. Posuňte seznam dolů a vyberte Klíčenka.

 4. Zapnout Klíčenka na iCloudu přepněte přepínač a na výzvu zadejte své heslo Apple ID.

  Klíčenka na iCloudu

Chcete-li používat uložená ID a hesla, povolte Automatické vyplňování

Chcete-li povolit automatickému vyplňování použít vaše uložená ID a hesla:

 1. Jít do Nastavení a přejděte dolů na Hesla a účty.

 2. Klepněte na Automatické vyplňování hesel.

 3. Přepnout Automatické vyplňování hesel na Na.

  iPhone ukazuje, jak nastavit, aby telefon automaticky vyplňoval hesla

  Pod Povolit plnění z, ujistěte se, že je zaškrtnuta iCloud Keychain.

Často kladené otázky

 • Jak mohu změnit nastavení automatického vyplňování Google Chrome? Otevřete aplikaci Chrome na svém iPhone a klepněte na Více > Nastavení. Klepněte na Platební metody nebo Adresy a další pro zobrazení nebo změnu nastavení.
 • Jak vypnu nastavení automatického vyplňování v prohlížeči Chrome? V aplikaci Chrome klepněte na Více > Nastavení. Klepněte na Platební metody a vypnout Uložte a vyplňte platební metody. Klepněte na Adresy a další a vypnout Uložte a vyplňte adresy. Další informace o nastavení automatického vyplňování Chrome.
 • Jak mohu aktualizovat nastavení automatického vyplňování ve Firefoxu? Ve Firefoxu přejděte na Jídelní lístek > Možnosti > Ochrana osobních údajů a zabezpečení. V sekci Formuláře a Automatické vyplňování otočte Automatické vyplňování adres zapnuto nebo vypnuto, nebo vyberte Přidat, Upravitnebo Odstranit provést změny. Nastavení automatického vyplňování Firefoxu můžete spravovat několika způsoby, včetně úplného deaktivace nastavení a ručního přidání kontaktních údajů.