Skip to content

Jak přeposlat více e -mailů z počítače Mac

5 de Srpen de 2021
abstract backgrounds pattern of lots of arrows pointing in same direction 903607642 5b38c25f46e0fb005b455342 02966446c7894ffc97647593a4aa6a80

Každý den odesíláte, přijímáte a přeposíláte e -mailové zprávy v aplikaci Mail na Macu. Věděli jste ale, že se můžete posunout dál? násobek e -maily v poště a přimět je, aby se všechny zobrazovaly jako jedna zpráva? Ukážeme vám, jak to udělat. Možná si říkáte, proč byste měli přeposílat více e -mailů najednou, než jednoduše odesílat každou zprávu jednotlivě. Krátká odpověď je, že pokud jsou všechny zprávy související – možná kupujete lístky na událost pro skupinu přátel a komunikujete s těmito přáteli jednotlivě – může být pro příjemce matoucí sledovat je. Pokyny v tomto článku platí pro Mail na macOS Catalina (10.15). Stejné funkce existují i ​​v dřívějších verzích aplikace Mail, ale názvy nabídek a příkazů se mohou lišit.

Jak přeposlat více e -mailů v poště

Chcete -li v poště přeposílat více e -mailových zpráv, proveďte následující kroky:

  1. V Poště v seznamu zpráv podržte klávesu Ctrl a poté vyberte každou zprávu, kterou chcete přeposlat. Pokud seskupujete zprávy podle vlákna, ve výchozím nastavení výběrem první zprávy ve vlákně se vybere celé vlákno.

  2. Z Zpráva nabídku, vyberte Vpřed.

    Chcete -li přeposlat celou zprávu, včetně záhlaví, z Zpráva nabídku, vyberte Přeposlat jako přílohu. Otevře se nový e -mail s přeposlanými zprávami v těle.

  3. Do nové e -mailové zprávy zadejte jména nebo e -mailové adresy lidí, kterým chcete e -maily přeposlat, předmět e -mailu a jakoukoli zprávu do těla e -mailu. Až budete hotovi, vyberte Poslat.

Jak přeposlat více e -mailů v dřívějších verzích pošty

Pokud používáte aplikaci Mail na počítači se systémem Mac OS X Lion (10.7) nebo starším, předejte více e -mailů následujícím způsobem:

  1. V Poště v seznamu zpráv podržte klávesu Ctrl a poté vyberte každou zprávu, kterou chcete přeposlat.

  2. Z Soubor nabídku, vyberte Nová zpráva.

  3. Do nové e -mailové zprávy zadejte jména nebo e -mailové adresy lidí, kterým chcete e -maily přeposlat, předmět e -mailu a jakoukoli zprávu do těla e -mailu.

  4. Z Upravit nabídku, vyberte Připojit vybrané zprávy. V některých verzích aplikace Mail Připojit vybrané zprávy příkaz se objeví v Zprávy místo toho menu.