Skip to content

Jak přeposlat Windows Live Hotmail do Gmailu

5 de Říjen de 2021
outlook com inbox 595f88fc3df78c554d669890

Jednoduché nastavení přesměrování účtu ve vašem účtu Outlook.com odešle kopie všech vašich e-mailů do Gmailu a zároveň zachová váš účet Outlook.com pro budoucí použití. Microsoft nahradil Hotmail za Outlook.com počátkem roku 2013. Uživatelé Outlook.com mohou nadále odesílat a přijímat e -maily pomocí svých adres Hotmail. Chcete -li automaticky přesměrovat veškerou novou příchozí poštu z aplikace Outlook.com na váš účet Gmail:

  1. Přihlaste se ke svému účtu Outlook.com.

  2. Klikněte na Nastavení ikona v horní části obrazovky (připomíná ozubené kolo). Ve spodní části Nastavení v podokně klikněte Zobrazit všechna nastavení aplikace Outlook pro spuštění okna nastavení na celou obrazovku.

  3. Vybrat Pošta > Přeposílání ze dvou levých navigačních podoken zobrazíte nastavení adresy pro přesměrování.

  4. Zkontrolovat Povolit přeposílání do pole a zadejte svou adresu Gmail. Chcete -li zachovat kopii zprávy ve vašem účtu Outlook.com, vyberte Uchovejte si kopii přeposílaných zpráv. Pokud ponecháte toto nastavení nezaškrtnuté, Outlook bude přesměrovat bez uložení.

Gmailify jako alternativa k přeposílání

Místo přeposílání z Outlook.com můžete také importovat Outlook.com do Gmailu pomocí Gmailify Nástroj Gmailify v Gmailu podporuje funkce importu účtu a odesílání jako, takže budete i nadále moci odpovídat na e-maily Outlook.com jako vaši e -mailovou adresu Outlook.com, ale ze známého rozhraní Gmailu. Navštivte každou ze svých e -mailových služeb alespoň jednou za tři měsíce. Někteří poskytovatelé e -mailů odstraňují neaktivní účty, včetně pošty a složek, které obsahují.