Skip to content

Jak přeposlat zprávu pomocí Mozilla Thunderbird

6 de Srpen de 2021
GettyImages 533977579 57cee7263df78c71b644ea43

Co vědět

 • Otevřete zprávu, kterou chcete přeposlat. Vybrat Vpřed. V Na pole, zadejte adresy. Volitelné: Upravte Předmět linie a tělo. Vybrat Poslat.
 • Případně vyberte Zpráva > Vpřed z nabídky, nebo použijte Ctrl+L klávesová zkratka (Příkaz+L na počítači Mac nebo Alt+L pro Unix).
 • Jít do Možnosti > Složení > Přeposlat zprávy. Vybrat V souladu přeposlat jako e -mail nebo Vyberte jako přílohu jako přílohu.

Stejně jako ostatní e -mailoví klienti a aplikace usnadňuje Mozilla Thunderbird přeposílání e -mailů. Je to rychlý a praktický trik, když dostanete e -mail, který chcete sdílet s někým jiným. Naučte se přeposílat poštu na Thunderbirdu.

Jak přeposlat e -mail v Thunderbirdu

Když obdržíte e -mailovou zprávu, kterou chcete sdílet, přepošlete ji na jednu nebo více e -mailových adres pomocí těchto kroků. Můžete také zvolit úpravu zprávy před přeposláním.

 1. Otevřete Mozilla Thunderbird a přejděte do složky Doručená pošta.

 2. Vyberte zprávu, kterou chcete přeposlat. Pokud chcete zprávu otevřít v novém okně, poklepejte na ni.

 3. Vybrat Vpřed tlačítko (umístěné v pravém horním rohu okna zprávy). Otevře se nové okno Předat zprávu. Případně vyberte Zpráva > Vpřed z nabídky, nebo použijte Ctrl+L klávesová zkratka (Příkaz +L na počítači Mac nebo Alt+L pro Unix).

 4. V Na do pole zadejte e -mailovou adresu nebo adresy, na které chcete zprávu přeposlat. Případně vyberte šipku nalevo od Na, Vybrat Kopie nebo Bcc, poté zadejte e -mailovou adresu nebo adresy, na které chcete zprávu přeposlat.

  Možnosti pole

 5. Zkontrolovat Předmět čára. Ve výchozím nastavení začíná Fwd: následuje původní předmět, ale můžete jej upravit zadáním Předmět pole, pokud je to žádoucí.

 6. Podle potřeby ořízněte text zprávy. Například odstranit nepotřebné e -mailové adresy nebo odstranit irelevantní obsah.

 7. V případě potřeby přidejte na začátek těla zprávy osobní zprávu.

 8. Vybrat Poslat přeposlat zprávu vašim příjemcům.

Možnosti přesměrování Thunderbirdu

Chcete -li změnit, zda Mozilla Thunderbird vloží předanou zprávu jako přílohu nebo vloženou do nového e -mailu:

 1. Otevřete Mozilla Thunderbird.

 2. Vybrat Nabídka Thunderbird (nachází se v pravém horním rohu okna Pošta).

  Nabídka Thunderbird

 3. Vybrat Možnosti (nachází se uprostřed nabídky, která se zobrazí).

  Vyberte Možnosti

 4. V Možnosti v nabídce vyberte Možnosti ikonu otevřete Možnosti okno.

  Nabídka možností

 5. V levém podokně souboru Možnosti v okně vyberte Složení tab.

  Karta složení

 6. Vybrat Přeposlat zprávy rozevírací šipka. Vybrat V souladu pro přeposílání zpráv v těle e -mailového okna. Vybrat Jako přílohu přeposílat všechny zprávy jako přílohy e -mailů. Vybrat Přidejte příponu názvu souboru Zaškrtnutím políčka odešlete útočníky jako přílohy. To umožní příjemcům efektivnější zobrazení typu souboru.

  Možnosti přeposílání zpráv

 7. Zavři Možnosti okno.