Skip to content

Jak přidat AppleCare do iPhone

11 de Červen de 2022
Westend61worriedwomanwithphone 4a8269ab162c4a4d8c06887a0b35a6ad

Co vědět

 • iPhone: Přejít na Nastavení > Všeobecné > O. Vybrat Pokrytí AppleCare+ k dispozici.
 • Online: Přejděte na webovou stránku AppleCare+. Vybrat iPhone > zadejte sériové číslo nebo Apple ID. Spusťte vzdálenou diagnostiku v telefonu.
 • Další možnosti: Přejděte do obchodu Apple Store se svým iPhonem a účtenkou. Zavolejte na číslo 800-275-2273 a promluvte si se zástupcem.

Tento článek vysvětlí, jak přidat AppleCare do vašeho iPhone. AppleCare byste měli být schopni přidat do svého nového iPhone do 60 dnů od nákupu, pokud si uchováte doklad o nákupu.

Jak získat AppleCare pro váš iPhone

Existují čtyři způsoby, jak přidat AppleCare do vašeho iPhone. Můžete to udělat ze svého iPhonu, webového prohlížeče, přes telefon nebo přes Apple Store.

Metoda 1: Z vašeho iPhone

Pokud přidáte pokrytí AppleCare z vašeho iPhone, nebudete ani muset najít účtenku.

 1. OTEVŘENO Nastavení na vašem iPhone. Jít do Všeobecné > O.

 2. Vybrat Pokrytí AppleCare+ k dispozici. Tato možnost by měla být k dispozici po dobu 60 dnů od zakoupení vašeho iPhone. Pokud jej nevidíte, zkontrolujte způsobilost svého zařízení.

 3. Ceny a plány zobrazíte podle pokynů na obrazovce.

Metoda 2: Z vašeho prohlížeče

Můžete také přidat pokrytí AppleCare z vašeho prohlížeče. Budete potřebovat sériové číslo vašeho zařízení nebo vaše Apple ID.

 1. Přejděte na webovou stránku AppleCare+ a vyberte iPhone kategorie.

  Web Apple Care se zvýrazněným iPhonem

 2. Zadejte sériové číslo svého iPhone nebo své Apple ID.

  Přihlašovací obrazovka AppleCare iPhone se zvýrazněným Apple ID a sériovým číslem

 3. Spusťte vzdálenou diagnostiku v telefonu.

 4. Vyberte si z možností a cen AppleCare.

Metoda 3: Z obchodu Apple Store

Někdo v obchodě Apple vám může pomoci získat pokrytí AppleCare pro váš iPhone. Budete si muset vzít účtenku a umožnit jim zkontrolovat vaše zařízení.

 1. Domluvte si schůzku v místním obchodě Apple.

  Vyhledávač obchodů Apple

 2. Vezměte si svůj iPhone a účtenku.

 3. Zaměstnanec společnosti Apple zkontroluje vaše zařízení.

 4. Pokud je vaše zařízení způsobilé, můžete si vybrat tarif AppleCare+.

Metoda 4: Telefonicky

AppleCare můžete do svého telefonu přidat zavoláním společnosti Apple.

 1. Zavolejte na číslo 800-275-2273.

 2. Umožněte zástupci spustit vzdálenou diagnostiku.

 3. Pokud budete požádáni, poskytněte kopii účtenky.

Co pokrývá AppleCare?

Apple iPhone má jednoletou omezenou záruku a 90 dní bezplatné technické podpory. Tento plán zahrnuje opravu hardwaru nebo novou baterii. AppleCare+ prodlužuje toto krytí o další tři roky, počínaje dnem zakoupení AppleCare+. AppleCare+ také pokrývá dva případy náhodného poškození ročně (s výhradou servisních poplatků). Pokud se obáváte ztráty nebo krádeže vašeho zařízení, můžete získat AppleCare+ s krádeží a ztrátou. Tento plán poskytuje náhradní zařízení.

Můžete si koupit AppleCare po poškození?

AppleCare můžete získat, i když jste si poškodili telefon, ale pouze v případě, že jej nejprve necháte opravit. Pokud součást vyžaduje kompletní výměnu, jako je nová obrazovka, vaše zařízení již nebude způsobilé pro AppleCare. Musí to udělat autorizovaný poskytovatel služeb Apple, nikoli poskytovatel oprav třetí strany.

Jak dlouho po nákupu si můžete koupit AppleCare?

Pokrytí AppleCare si můžete do telefonu přidat do 60 dnů od nákupu. Chcete-li zjistit, jak dlouho vám zbývá, přejděte na Nastavení. Výzva na obrazovce vám řekne, kolik dní vám zbývá do nákupu AppleCare.

FAQ

 • Jak zruším AppleCare?

  Chcete-li zrušit pokrytí AppleCare, budete muset kontaktovat podporu společnosti Apple. Ujistěte se, že máte číslo smlouvy AppleCare, které najdete po podpisu v MySupport. Budete také potřebovat sériové číslo vašeho zařízení a prodejní doklad. Pokud zrušíte nákup do 30 dnů od nákupu AppleCare, dostanete plnou náhradu. Po 30 dnech vám bude vrácena poměrná část.

 • Jak zjistím, zda mám AppleCare?

  Chcete-li zkontrolovat pokrytí své služby a podpory AppleCare, přejděte na webovou stránku Check Coverage společnosti Apple a zadejte své sériové číslo a kód Captcha. Kromě jiného budete moci zobrazit AppleCare a záruční krytí a také si AppleCare zakoupit.

 • Jak dlouho AppleCare vydrží?

  Apple k nákupu hardwaru zahrnuje jednoletou omezenou záruku, která vás může ochránit před výrobními vadami, a také 90denní telefonickou podporu. Pokrytí AppleCare+ prodlužuje původní záruku a poskytuje technickou podporu na dva nebo tři roky, po kterých můžete běžet měsíc za měsícem neomezeně dlouho.