Skip to content

Jak připojit GoPro k počítači

8 de Září de 2021
Race 982fb219114a48fb96b9c5a2c6f93847

Jste připraveni dostat své záběry GoPro z kamery do počítače? Chcete jej nahrát na YouTube a stát se hvězdou, nebo se podělit o své nejlepší dobrodružné záběry se svými přáteli a rodinou? Existuje několik různých způsobů, jak připojit GoPro k počítači a začít pracovat se svými nejlepšími záběry ještě dnes. Zde je návod, jak to udělat.

Připojte GoPro k počítači pomocí kabelu Micro USB

Nejjednodušší způsob připojení GoPro k počítači je pomocí přiloženého přenosového kabelu. Pokud nemáte dodaný kabel, většina modelů GoPro použije kabel USB na Micro USB, což je stejný kabel, jaký se používá u většiny telefonů s Androidem.

  1. Před připojením kamery GoPro k počítači ji vypněte. zmáčkni Napájení na horní nebo přední straně fotoaparátu a vypněte jej.

  2. Připojte kabel Micro USB ke své kameře GoPro, poté vyhledejte na počítači otevřený port USB a oba propojte.

  3. Zapněte kameru GoPro. Automaticky přejde do režimu USB, podle symbolu na obrazovce. Pokud nepřejde do režimu USB, možná budete muset použít Volba režimu tlačítko pro přístup. Na mnoha počítačích vyskočí upozornění a umožní vám přístup k obsahu. Pokud se oznámení nezobrazí, vyhledejte soubory ve své kameře GoPro podle níže uvedeného postupu v závislosti na tom, zda máte počítač se systémem Windows nebo Mac.

  4. Na Windows: Pokud se obsah vašeho GoPro automaticky nezobrazí po zapnutí fotoaparátu, přejděte na Nabídka Start a vyberte Můj počítač (nebo Tento PC). Jako jednu z položek, které můžete procházet, byste měli vidět zařízení GoPro.

  5. Na Macu: Na ploše by se měla objevit ikona fotoaparátu. Přistupujte k němu pomocí Finderu nebo minimalizací všech ostatních oken a umístěním na plochu svého počítače Mac.

Jak připojit GoPro k počítači pomocí karty microSD

Pokyny k tomu jsou téměř totožné; váš počítač bude číst kartu microSD, stejně jako čte vaši GoPro.

  1. Vyjměte kartu SD z vašeho GoPro a vložte ji do čtečky microSD.

  2. Poté byste měli být schopni postupovat podle stejných pokynů jako výše, abyste měli přístup ke svým záběrům ze svého zařízení.

  3. Jakmile budete mít přístup ke svým záznamům GoPro, můžete je zkopírovat do počítače pro snadnější úpravy a nahrávání.