Skip to content

Jak sledovat lety na iPhone

8 de Červenec de 2022
iPhone Track Flight Messages 5215469 406226e150844fe4a0782b881e3470fd

Co vědět

 • Otevři Zprávy klepněte a podržte název letecké společnosti a číslo letu a vyberte Náhled letu.
 • OTEVŘENO Vyhledávání přejetím dolů uprostřed domovské obrazovky. Zadejte číslo letu, klepněte na Vyhledávánía zobrazit stav.
 • Použijte aplikaci třetí strany, např Letecký radar 24 zadejte číslo letu, vyhledejte a vyberte správný let.

Tento článek vysvětluje tři snadné způsoby sledování letů na vašem iPhone. Můžete použít dvě vestavěné funkce iPhonu, aplikaci Zprávy nebo Spotlight. Můžete se také podívat na sledování letů třetí strany s dalšími funkcemi.

Sledujte lety ve zprávách na iPhone

Pokud s někým sdílíte číslo svého letu prostřednictvím textové zprávy, je to rychlý a snadný způsob, jak let sledovat. Pomocí zpráv můžete zobrazit stav letu, ať už zprávu odesíláte nebo přijímáte vy.

 1. Otevřete konverzaci v Zprávy obsahující podrobnosti o letu nebo vložte leteckou společnost a číslo letu, pokud jste to vy, kdo odesílá textovou zprávu. Zpráva by měla obsahovat název letecké společnosti a číslo letu nebo přesné číslo letu, abyste získali co nejpřesnější výsledky. Pro stejný let můžete například zadat „Spirit Airlines 927“ nebo „NK927“.
 2. Klepněte a podržte bublinu obsahující informace o letu.
 3. Na obrazovce se zobrazí vyskakovací okno s mapou letu s možnostmi Náhled letu pro stav a podrobnosti a Zkopírujte letový kód pokud chcete informace vložit jinam. Klepněte Náhled letu.

  Klepněte na Náhled letu

 4. Poté uvidíte stav letu spolu s příslušnými podrobnostmi, jako jsou časy odletu a příletu, doba trvání, terminál, brána a místa výdeje zavazadel, pokud jsou k dispozici. Pokud ve spodní části obrazovky vidíte tečky, znamená to, že více než jeden let odpovídá letecké společnosti a číslu letu. Obvykle se jedná o budoucí let – přejetím prstem doprava zobrazíte další let s jeho stavem a podrobnostmi.

  První odpovídající údaje o letu

  Podrobnosti o druhém odpovídajícím letu

 5. Klepněte Hotovo vpravo nahoře zavřete podrobnosti o letu a vrátíte se ke konverzaci ve Zprávách.

 

Sledování letů pomocí vyhledávání na iPhone

Můžete také použít Spotlight k vyhledání letových informací.

 1. Otevřete jej přejetím dolů uprostřed plochy Vyhledávání.
 2. Zadejte číslo letu nebo název letecké společnosti a číslo letu.
 3. Klepněte Vyhledávání na klávesnici.
 4. Zobrazí se vám seznam výsledků se základními informacemi, včetně terminálů, časů odjezdů a příletů a aktuálního stavu. Chcete-li zobrazit více, vyberte let.
 5. Poté budete moci zobrazit další informace o letu, jako je mapa aktuální trasy letadla, trvání letu a místo výdeje zavazadel, pokud je k dispozici.
 6. Klepněte Zadní po dokončení se vraťte na obrazovku Hledat nebo zrušení zavřete a vrátíte se na domovskou obrazovku.

  Otevřete Vyhledávání na iPhone

  Zobrazte stav letu nebo klepnutím zobrazíte další podrobnosti

  Kompletní podrobnosti o letu z vyhledávání

 

Sledujte lety pomocí aplikace pro iPhone třetí strany

Přestože iPhone obsahuje dva praktické způsoby sledování letů, můžete hledat další funkce. Možná budete chtít více možností vyhledávání, možnost ukládat lety nebo dostávat upozornění. Pro iPhone je k dispozici mnoho služeb a aplikací pro sledování letů. Ten, který si vyberete, závisí na požadovaných funkcích. Pojďme se tedy podívat, jak používat populární, bezplatnou aplikaci s názvem Flightradar24.

 1. OTEVŘENO Flightradar24, zadejte číslo letu do vyhledávacího pole a klepněte na Vyhledávání na klávesnici.
 2. Odpovídající výsledky uvidíte v sekcích Letecké společnosti, Lety v reálném čase a Nedávné nebo plánované lety. Vyberte správný let.

  Vyhledávání na Flightradar24

  Výsledky vyhledávání Flightradar24

 3. Část se rozbalí a zobrazí podrobnosti, jako je plánovaný a skutečný odlet nebo přílet, podle potřeby. Můžete také zobrazit stav letu, typ letadla, volací znak a leteckou společnost.
 4. Klepněte Přehrávání zobrazit historii cestování na mapě, Informace o letu pro další podrobnosti o letu, Informace o letadlech pro informace o vybavení, popř Zobrazit na mapě pro živé zobrazení mapy, pokud je k dispozici.

  Podrobnosti o letu Flightradar24

  Přehrávání Flightradar24

  Informace o letadle Flightradar24

Flightradar24 je k dispozici zdarma s volitelnými nákupy v aplikaci pro další funkce. Mezi základní funkce kromě sledování letů patří cestování letadlem v reálném čase na mapě, identifikace letů cestujících nad hlavou, historická data, letové filtry a možnost vyhledávání podle čísla letu, letiště nebo letecké společnosti. Tyto metody pro sledování letů na iPhone jsou nejšikovnější, jaké najdete. Můžete však také použít Letenky Google k získání podrobností o letu a stavu.