Skip to content

Jak stahovat a ukládat soubory MP4 do iPhone

8 de Červenec de 2021
nubelson fernandes tjRYEtKG960 unsplash 2ab34b4d5bc2422a9f5fb35f7039f1aa

Co je třeba vědět

  • MP4 se nejčastěji používá jako formát video souboru a je to formát přístupný pro iPhone.
  • Když si stáhnete soubor MP4 do svého iPhone, jeho umístění závisí na tom, odkud jej stáhnete a jak ho stáhnete.
  • Soubory MP4 se ukládají do vašeho Soubory ke stažení soubor nebo Soubory > Na mém iPhone > v souboru pro prohlížeč, který jste použili ke stažení MP4.

Tento článek vás provede stahováním a ukládáním videí MP4 do vašeho iPhone a přenosem videí z počítače do vašeho iPhone. Navíc vám pomůžeme najít, kde jsou tato videa uložena.

Jak mohu uložit soubor MP4 do role fotoaparátu iPhone?

Jak uložíte MP4 do svého iPhone, určí web nabízející stažení. Pokud ji stahujete z aplikace cloudového úložiště, jako je Google Drive nebo DropBox, na stránce video souboru by měly být ovládací prvky, které obsahují možnost Stažení nebo Stahujte do svého zařízení. Mějte však na paměti, že váš soubor MP4 nemusí vždy přejít přímo do vaší role fotoaparátu iPhone nebo aplikace Fotografie. Po dokončení stahování bude možná nutné přesunout soubor z jeho umístění pro stahování. Po stažení můžete soubor přesunout do aplikace Camera Roll nebo Photos. Nejprve však musíte soubor vyhledat.

Kam ukládají soubory MP4 na iPhone?

Kam tedy směřují soubory MP4, když si je stáhnete do svého iPhone. Odpověď je komplikovaná. Když si stáhnete video přímo do iPhonu, automaticky nepřejde do složky Camera Roll nebo Photos. Místo toho iPhone soubor uloží jinde. V závislosti na tom, odkud soubor stahujete, může být ve vašem souboru Soubory ke stažení soubor nebo soubor prohlížeče v Soubory > Na mém iPhone. Nejjednodušší způsob, jak najít soubor, je použít Reflektor hledat na svém iPhone. Jednoduše přejeďte prstem dolů ze středu vašeho Domov obrazovku jedním prstem a do vyhledávacího pole zadejte název staženého souboru. Když soubor uvidíte, můžete jej vybrat a otevřít.

Soubor se automaticky otevře v iMovie. Ve službě iMovie můžete provádět jakékoli úpravy, které vyberete, a poté klepnout Hotovo. Na stránce filmového projektu klepněte na Podíl ikonu a poté přejděte dolů a klepněte na Uložit video, který uloží video do vaší aplikace Fotky. Pokud nechcete, nemusíte ve svém souboru MP4 provádět žádné úpravy; otevřete soubor a poté jej znovu uložte podle výše uvedených pokynů a uložte jeho kopii do aplikace Camera Roll nebo Photos.

Screenshoty ukazující, jak uložit soubor MP4 z iMovie do aplikace Fotografie v iPhone.

Jak přenesu MP4 z počítače na iPhone?

Ještě jednodušší způsob, jak dostat soubor MP4 do aplikace Camera Roll nebo Photos ve vašem iPhone, je přesunout jej z pevného disku počítače se systémem Windows nebo Mac. Toho lze dosáhnout přetažením souboru z jeho umístění na pevném disku do aplikace Fotografie. Chcete-li přetáhnout soubor z počítače se systémem Windows do aplikace Fotky (nebo k němu můžete získat přístup na svém iPhone), musíte si nejprve nainstalovat iCloud pro Windows. Poté můžete pomocí iCloudu pro Windows přenášet soubory mezi počítačem se systémem Windows a iPhone, iPadem nebo jinými zařízeními Apple. V počítači se systémem Windows vyhledejte soubor MP4 v Průzkumník souborů a přetáhněte ji do svého Fotky aplikace. V počítači Mac použijte Nálezce najít soubor a přetáhnout jej do Fotky aplikace. FAQ

  • Jak stáhnu MP4 do svého iPhone z Disku Google?

    Najděte MP4 z aplikace Disk Google ve svém zařízení> vyberte Více (tři elipsy) vedle názvu souboru> Otevři to > a vyberte si z dostupných aplikací a umístění souboru. Vybrat Uložit stáhnout.

  • Jak stáhnu MP4 z Dropboxu do iPhone?

    Ujistěte se, že máte do svého iPhone staženou mobilní aplikaci Dropbox. Spusťte jej a klepnutím na soubor MP4 jej stáhněte a vyberte tři elipsy vedle názvu souboru. Vybrat Podíl > Exportovat soubor a vyberte konkrétní aplikaci nebo Uložit video stáhnete do role fotoaparátu.