Skip to content

Jak synchronizovat kontakty BlackBerry s Gmailem

8 de Říjen de 2021
DSC01256 5 56d75d863df78cfb37daeb53

Pokud chcete synchronizovat kontakty BlackBerry a Gmail, ale nechcete to dělat ručně, nastavte automatickou nebo bezdrátovou synchronizaci. Vaše kontakty z Gmailu se zobrazí ve vašem BlackBerry a vaše kontakty z BlackBerry se zobrazí ve vašem účtu Gmail. Změny provedené na jednom konci se projeví na druhém. Pokyny v tomto článku předpokládají, že máte aktivní datový tarif pro svůj smartphone BlackBerry, software BlackBerry verze 5.0 nebo vyšší a aktivní účet Gmail.

Jak nastavit synchronizaci kontaktů na vašem BlackBerry

Pokud používáte Gmail, je vestavěný správce kontaktů užitečný, protože ho používají jiné aplikace Google, například Dokumenty Google, a je přístupný z jakéhokoli počítače prostřednictvím vašeho účtu Gmail. Obvykle se používá jako náhrada za správce kontaktů v e -mailových a kontaktních aplikacích, jako je Microsoft Outlook. Před synchronizací těchto kontaktů s kontakty Google zálohujte své stávající kontakty BlackBerry pomocí programu, jako je Zálohovat kontakty. Pokud se něco pokazí, obnovte původní kontakty BlackBerry. Nastavení synchronizace mezi BlackBerry a Gmailem:

  1. Přejděte na domovskou obrazovku svého BlackBerry a vyberte si Založit.

  2. Vybrat E -mailové účty nebo Nastavení e -mailu. Pokud se zobrazí výzva, vyberte Internetový poštovní účet a přihlaste se pomocí uživatelského jména a hesla účtu BlackBerry Internet Service.

  3. Vybrat Přidat.

  4. Vybrat Gmail ze seznamu a poté vyberte další.

  5. Zadejte svou adresu Gmail a heslo a poté vyberte další.

  6. Vybrat Možnosti synchronizace.

  7. Vybrat Kontakty a Kalendář zaškrtněte políčka a poté vyberte Uložit.

  8. Potvrďte heslo do Gmailu a poté vyberte OK.

Při první synchronizaci kontaktů může proces trvat několik minut, pokud máte mnoho kontaktů. Synchronizace mezi vaším účtem Gmail a telefonem BlackBerry probíhá ve výchozím nastavení každé čtyři hodiny a je omezena na 10 000 kontaktů. Pokud bezdrátová synchronizace nefunguje, zkontrolujte, zda je povolena bezdrátová synchronizace. Jít do Kontakty > Možnosti a vyberte příslušný seznam kontaktů. Ujisti se Bezdrátová synchronizace je vybráno.