Skip to content

Jak to opravit, když Flipboard nefunguje

7 de Červenec de 2021
1205159Womanholdinggenericsmartphone c01268976ba64b658b840aaf03b83be1

Když Flipboard nefunguje, možná nebudete mít přístup k novému obsahu a obsahu, který chcete číst nebo sledovat. Zde jsou některé běžné příčiny a řešení problémů s Flipboardem.

Jak se mohou objevit problémy s flipboardem

Pokud jste Flipboard používali nějakou dobu, pravděpodobně jste dobře obeznámeni s jeho fungováním. Takže když se něco pokazí, pravděpodobně si toho všimnete. Například s Flipboardem můžete mít problémy, pokud:

  • Vaše časopisy a sbírky Flipboard se neobnovují.
  • Vaše aplikace Flipboard se zhroutí pokaždé, když ji otevřete.
  • Obsah nemůžete převrátit do svých sbírek Flipboard.
  • Zobrazí se chyba: „Nejste přihlášeni: Nejste přihlášeni. Přihlaste se a zkuste to znovu.“

Příčiny nefunguje Flipboard

Ačkoli se to zdá být docela vzácné, existuje několik věcí, které mohou způsobit, že Flipboard nebude fungovat správně. Například pokud jste vytvořili časopis, který se věnuje velmi specializovanému tématu, je možné, že od poslední doby, kdy jste jej viděli, nebyl aktualizován, ale mohlo by se také stát něco více, něco víc. Další příčinou problémů s Flipboardem může být to, že jste se neúmyslně odhlásili (nebo jste se přihlásili k nesprávnému účtu), nebo že jste zmeškali aktualizaci aplikace. Bez ohledu na problém by vám tyto kroky pro řešení potíží měly pomoci Flipboard znovu zálohovat.

Jak to opravit, když Flipboard nefunguje správně

Pokud vaše aplikace Flipboard nefunguje správně, zkuste projít tyto kroky pro řešení potíží. Začněte v horní části seznamu a každý z návrhů vyzkoušejte jednotlivě, dokud nevyřešíte problém, který máte.

  1. Zkontrolujte, zda jste přihlášeni k Flipboardu. Pokud se vaše časopisy Flipboard neaktualizují, je možné, že jste odhlášeni nebo že jste se přihlásili k nesprávnému účtu (pokud máte více účtů). Zkontrolujte, zda jste přihlášeni ke správnému účtu, a poté obnovte zdroj, abyste zjistili, zda se problém sám nevyřeší. Pokud používáte Windows 10 a stáhli jste si aplikaci Flipboard z Microsoft Storu, mohou se při pokusu o přihlášení pomocí přihlašovacích údajů na Facebooku setkat s problémy. V takovém případě budete muset kontaktovat podporu ověření účtu Flipboard ([email protected]) a aktualizovat přihlašovací údaje k účtu na kombinaci e-mailové adresy a hesla.

  2. Aktualizujte si aplikaci Flipboard. Pokud je Flipboard zastaralý, může to způsobit zhroucení aplikace při každém otevření. Chcete-li to opravit, aktualizujte aplikaci ze zásuvky aplikací na vašem zařízení. Proces aktualizace aplikací v systému Android se bude lišit od procesu aktualizace aplikací v systémech iOS a iPadOS.

  3. Vynutit ukončení a restartování Flipboardu. Mnoho zařízení dnes udržuje aplikace spuštěné na pozadí po celou dobu, což je užitečné, ale někdy může dojít k tomu, že se aplikace nebudou chovat dobře. V případě Flipboardu by jednoduché restartování mohlo vyřešit selhání nebo aktualizaci problémů, se kterými se můžete setkat. Chcete-li vynutit ukončení a restartování aplikací pro iOS nebo iPadOS, musíte otevřít Přepínač aplikací a odtud zavřít Flipboard. Chcete-li vynutit ukončení aplikace v systému Android, musíte použít Správce aplikací.

  4. Restartujte zařízení. Pokud se zdá, že se Flipboard neaktualizuje, zkuste restartovat zařízení. Zdá se, že restart často vyčistí fuzzy chyby, znovu připojí sítě a další drobné problémy, které jsou většinou nepostřehnutelné, protože nemají vliv na všechny aspekty vašeho zařízení.

  5. Zkontrolujte, zda Flipboard nefunguje. Sítě Flipboard budou občas kvůli údržbě nefunkční. Jedním ze způsobů, jak zjistit, zda je problém na straně Flipboardu, je přejít na webovou službu, která sleduje stav stránek, jako je Downdetector, a zjistit, zda je Flipboard nefunkční nebo zda je problém na vašem konci.

  6. Když vše ostatní selže, kontaktujte technickou podporu Flipboardu. Pokud máte přístup k aplikaci, můžete kontaktovat podporu přechodem na Profil > Nastavení > Pomoc. Nahoře vyberte Kontaktujte nás. Pokud nemáte přístup k aplikaci Flipboard, můžete přejít do centra nápovědy Flipboardu a kliknutím na Kontakt zahájit proces připojení k Flipboardu.