Skip to content

Jak to opravit, když Yahoo Mail nepřijímá e -maily

11 de Srpen de 2021
GettyImages 1132289824 17803006e92047d1994c21404918c781

Ať už se vám zdá, že vám chybí důležitý e -mail, který jste hledali, nebo vůbec nedostáváte žádné zprávy, může to být velký problém, pokud vaše schránka Yahoo Mail přestane fungovat tak, jak by měla. Váš účet může přestat dostávat e -maily kdykoli a z několika důvodů. Zde je několik věcí, které byste měli vyzkoušet, když Yahoo Mail nepřijímá e -maily.

Příčiny problémů s doručováním pošty Yahoo

V závislosti na tom, jak se problém projevuje, může Yahoo Mail spustit několik věcí. Obecně lze říci, že hlavní příčiny jsou:

 • Problémy s účtem
 • Přerušení systému
 • Chyba uživatele

Některé z těchto příčin mají přímá řešení, zatímco jiné mohou vyžadovat, abyste počkali, až se systém sám vyřeší.

Jak to opravit, když Yahoo Mail nepřijímá e -maily

Tato řešení by měla platit pro všechny verze Yahoo Mail běžící na webu nebo mobilních zařízeních.

 1. Zkontrolujte složku se spamem. Automatický filtr hromadné pošty společnosti Yahoo odvádí slušnou práci a zajišťuje, že se nechtěné e-maily nedostanou do vaší doručené pošty, ale příležitostně dělá chyby. Měli byste zkontrolovat složku se spamem a zjistit, zda tam neočekávané e -maily náhodou skončily. Pokud ve hromadné složce najdete e-maily, které nejsou nevyžádanou poštou, nezapomeňte seznam odesílatelů zajistit, aby se jejich zprávy v budoucnu dostaly do pořádku.

 2. Podívejte se na své filtry. Yahoo Mail obsahuje funkci, která vám pomůže automaticky třídit zprávy, jakmile dorazí. Je to pohodlná funkce, ale stejně jako nevyžádaná pošta je možné, že filtr, který jste nastavili, může zachytit e -maily, do kterých to zamýšlíte. Než budete procházet všechny své složky, zkontrolujte Filtry v nastavení Yahoo Mail. Pokud tak učiníte, pomůže vám to identifikovat a doladit pravidla, která jste nastavili. Můžete také zkontrolovat filtry a zjistit, které složky používají ke zúžení vyhledávání.

 3. Vyhledejte adresu „Odpovědět“. Jedna funkce Yahoo Mail vám umožňuje zadat jinou e -mailovou adresu, na kterou mají příjemci odpovědět. Pokud jednu nastavíte, jejich odpovědi se nedostanou do vaší doručené pošty na Yahoo, i když jste je odeslali z tohoto účtu. Zkontrolujte v nastavení sekci Poštovní schránky a ujistěte se, že všechny vaše zprávy směřují tam, kam chcete. Pokud máte aktivní adresu pro odpověď, zkontrolujte v tomto účtu chybějící e-maily.

 4. Zkontrolujte seznam blokovaných adres. Je možné, že jedním z důvodů, proč nedostáváte e -maily od konkrétního příjemce, je to, že jste zablokovali jeho adresu, ať už úmyslně nebo ne. Chcete -li zkontrolovat blokované e -maily, přejděte v nastavení do sekce Zabezpečení a ochrana osobních údajů. Yahoo Mail uspořádává blokované e -mailové adresy abecedně.

 5. Pošlete si e -mail. I když máte přístup ke svému účtu Yahoo Mail, neznamená to, že služba funguje správně. Jedním ze způsobů, jak zjistit, zda je doručovací systém funkční, je odeslat e -mail na váš účet a zjistit, zda se dostane do doručené pošty. Pokud je s platformou něco v nepořádku, můžete obdržet zprávu s konkrétním kódem chyby, který můžete vyhledat, abyste získali lepší představu o tom, co se děje.

 6. Odhlaste se a znovu se přihlaste. Pokud používáte mobilní aplikaci Yahoo Mail pro iPhone nebo aplikaci Yahoo pro Android, můžete ztratit spojení mezi ním a vaším účtem. Odhlášení a opětovné přihlášení může pomoci obnovit propojení. I když přistupujete k Yahoo na webu, tato technika může být stále užitečná.

 7. Obnovte svůj prohlížeč. Je možné, že data a soubory cookie, které jste nashromáždili při procházení, mohou ovlivnit chování webů, včetně Yahoo. Zkuste nejprve zavřít a restartovat, a pokud to stále nefunguje, můžete Chrome snadno resetovat, obnovit Internet Explorer nebo obnovit Safari.

 8. Vyzkoušejte jinou platformu Yahoo Mail. Pokud například na web nedostáváte e -maily, zkuste se k nim dostat prostřednictvím vyhrazeného poštovního klienta nebo oficiální aplikace Yahoo Mail. Můžete také zkusit použít jiný webový prohlížeč.

 9. Ujistěte se, že je vše aktuální. Yahoo Mail se aktualizuje v zákulisí, takže nemusíte nutně vědět, kdy je k dispozici nová verze. Některé změny mohou znamenat, že platforma nebude fungovat na aktuální verzi prohlížeče nebo aplikace, kterou jste nainstalovali, takže byste měli zkontrolovat aktualizace a zjistit, zda to problému pomáhá.

 10. Kontaktujte Yahoo. Pokud žádné z těchto řešení nefunguje, měli byste se obrátit na podporu Yahoo, aby vás zástupce mohl provést dalšími kroky pro řešení potíží.