Skip to content

Jak trvale smazat váš poštovní účet Yahoo

12 de Srpen de 2021
206 terminating yahoo account 57f6b3c05f9b586c355390ec

Co vědět

 • Přejděte na stránku Yahoo Odstranit můj účet a zadejte své uživatelské jméno. Poté postupujte podle pokynů k deaktivaci účtu.
 • Chcete -li zrušit účet Yahoo Mail Premium u společnosti British Telecommunications (BT), kontaktujte přímo společnost BT.
 • Uzavřením účtu Yahoo nerušíte automatické poplatky spojené s vaším účtem.

Tento článek vysvětluje, jak odstranit e -mailový účet Yahoo. Pokyny platí pro verzi Yahoo Mail ve webovém prohlížeči.

Jak odstranit váš poštovní účet Yahoo

Můžete vypnout celý svůj účet Yahoo Mail a zrušit přístup ke své e -mailové adrese, odstranit všechny e -maily a zabránit lidem v zasílání zpráv.

 1. Otevřete stránku Yahoo Delete User a zadejte své uživatelské jméno. Klikněte další. Pokud nevidíte možnost zrušit svůj účet a domníváte se, že byste místo toho mohli mít účet BT Yahoo Mail, viz níže. Pokud si nejste jisti, co to je, můžete obnovit zapomenuté heslo k e -mailu Yahoo.

 2. Zadejte heslo. Pokud máte nastavený klíč účtu, Yahoo odešle zprávu na váš mobilní telefon, aby vás ověřila.

 3. Přečtěte si text na stránce s názvem „Než budete pokračovat, vezměte v úvahu následující informace“. Podrobně popisuje, co ztratíte, když odstraníte svůj účet Yahoo Mail. lis Pokračovat v mazání mého účtu.

  Snímek obrazovky s upozorněním na smazání účtu Yahoo se zvýrazněnou možností Pokračovat v odstraňování mého účtu

 4. Zadejte svou e -mailovou adresu ještě jednou do uvedeného pole.

 5. Vybrat Ano, zrušte tento účet. Budete vědět, že to fungovalo, pokud se zobrazí zpráva „Váš účet byl deaktivován a naplánováno jeho odstranění“.

  Screenshot z Yahoo Privacy Dashboard zvýrazněníint Zadejte svou e -mailovou adresu a Ano, zrušte tento účet

 6. lis Mám to pro návrat na domovskou stránku Yahoo.

V některých případech Yahoo ve skutečnosti neodstraní vše až na 180 dní, ale to do značné míry závisí na zemi, ze které jste se zaregistrovali. Data připojená k účtu Yahoo Finance Premium mohou být uchovávána po dobu tří kalendářních let.

Co to znamená smazat poštovní účet Yahoo?

Smazání účtu Yahoo Mail znamená nejen, že budou odstraněny vaše e -maily a ztratíte přístup ke svému účtu, ale také již nebudete mít přístup ke svému nastavení My Yahoo, svému účtu Flickr a fotografiím a dalším datům uloženým v Služby Yahoo. Jakmile zavřete svůj účet Yahoo Mail, každý, kdo se pokusí odeslat zprávu na e -mailovou adresu, okamžitě obdrží zprávu o selhání doručení. Abyste předešli nejasnostem a obavám, řekněte svým přátelům a kontaktům, že se chystáte zrušit svůj účet Yahoo Mail – a to jak z e -mailové adresy, kterou plánujete v budoucnu použít (aby na vás mohli snadno odpovědět), tak z vašeho Yahoo Mail address (to make sure the message is receiving). Pokud platíte za jakékoli předplatné služby Yahoo, nezapomeňte tato předplatné nejprve zrušit, abyste se vyhnuli neočekávaným platbám. Totéž platí, pokud máte členství ve Flickr Pro.

Jak zrušit účet BT Yahoo Mail Premium

Pokud jste získali svůj účet Yahoo Mail u společnosti British Telecommunications (BT), nemůžete službu zrušit na stránce ukončení účtu Yahoo Mail. Můžete však kontaktovat společnost BT přímo a požádat o odstranění vašeho účtu Yahoo Mail Premium.

Věci k zapamatování

Při mazání účtu Yahoo je třeba si uvědomit několik důležitých věcí:

 • Co se stane s mým uživatelským jménem a e -mailovou adresou Yahoo Mail? Vaše uživatelské jméno a e -mailová adresa budou v budoucnu k dispozici ostatním, aby mohli přijímat zprávy určené pro vás, pokud odesílatelé stále používají vaši starou e -mailovou adresu.
 • Mohu znovu aktivovat uzavřený poštovní účet Yahoo? Ano, svůj účet můžete znovu aktivovat, i když jste jej označili k odstranění. Chcete -li smazaný účet Yahoo Mail znovu otevřít, přihlaste se k účtu do 30 dnů po jeho odstranění. To lze provést prostřednictvím běžné webové stránky Yahoo Mail. Jakmile účet znovu aktivujete, můžete začít znovu dostávat e -maily, ale mějte na paměti, že neuvidíte žádné e -maily, které byly na účet odeslány, když byl zrušen.
 • Co se stane s e -maily odeslanými na moji adresu poté, co zavřu svůj poštovní účet Yahoo? Mezitím (počínaje uzavřením účtu) odesílatelé, kteří se pokoušejí odeslat zprávu na adresu vašeho odstraněného účtu Yahoo Mail, obdrží zprávu o selhání doručení.

Zpráva může znít asi takto: Chyba doručení SMTP 554: dd Je nám líto, vaši zprávu na adresu ***@yahoo.com nelze doručit. Tento účet byl deaktivován nebo zrušen [#102]. – mta ***. mail. ***. yahoo.com

Tato zpráva se však již nebude zobrazovat, pokud svůj účet znovu aktivujete výše popsaným způsobem.