Skip to content

Jak udělat hloupé tváře Snapchat s selfie objektivy

4 de Červenec de 2021
GettyImages 636132226 5acd1bd48023b90036bc3021

S efekty objektivu můžete na své selfie použít vtipné filtry Snapchat. Zde je návod, jak poslat Snapchat s obličejovými efekty. Pokyny v tomto článku platí pro aplikaci Snapchat pro iOS a Android.

Jak poslat Snapchat s tvářemi

Chcete-li použít efekty objektivu na obličej na Snapchatu, postupujte takto:

  1. Jedním prstem dlouho klepejte na obličej. Zachovejte stabilitu a nehýbejte příliš hlavou.

  2. V dolní části obrazovky nalevo a napravo od uchopovacího tlačítka se zobrazí nový výběr ikon. Posunutím doprava zobrazíte efekty objektivu. Přejděte doleva a otevřete Snappables. Snappables jsou hry, které můžete hrát s přáteli a které obsahují čočky.

  3. Klepněte na libovolný objektiv, který chcete vyzkoušet, na tváři. Udržujte zařízení a hlavu co nejstabilnější. Čím více se budete pohybovat, tím více zaměňujete funkci detekce obličeje aplikace, což způsobí, že vaše čočky budou pokřivené a nepřesné.

  4. Chcete-li pořídit fotografii, klepněte na ikonu objektiv ikona. Chcete-li pořídit video, klepněte na ikonu a podržte ji objektiv ikona. Některé čočky dávají pokyny, jak přehánět vzhled. Na obrazovce se například může objevit text, který vám říká, abyste zvedli obočí nebo otevřeli ústa.

  5. Klepněte na ikonu poslat Chcete-li jej odeslat svým přátelům, nebo jej přidat do svých příběhů Snapchat.

Co jsou čočky Snapchat?

Funkce Snapchat Lens aplikuje na váš obličej animované filtrační efekty, když držíte přední fotoaparát a pořizujete selfie. Pomocí technologie detekce obličeje aplikace automaticky vyhledá vaše obličejové rysy, jako jsou oči a ústa, pro správné použití efektů. Filtry mohou narušit váš obličej, takže máte malé oči a velká ústa. Filtry vám mohou dát paruku a make-up, jako jsou oční stíny a rtěnky, nebo vypadat jako pes s jazykem, který se objeví, když otevřete ústa. Při procházení dostupných objektivů byste měli narazit na některé, které vám umožní přivést si kamaráda, abyste oba mohli objektiv sdílet. Tyto čočky detekují dvě tváře najednou. Snapchat má nyní čočky, které fungují s vaším psem nebo kočkou. Hledejte čočky, které zobrazují ikonu tisku tlapky.