Skip to content

Jak uložit text poštovní zprávy Yahoo do souboru

2 de Srpen de 2021
add letter folder icon flat graphic design 509627550 5b9d2a1ac9e77c0057f9590e

Služba Yahoo Mail Classic obsahovala funkci, která ukládala obsah e -mailu do textového souboru ve vašem počítači. Zatímco aktuální verze Yahoo Mail již nepodporují export textu, můžete použít řešení pro ukládání zpráv offline. Pokyny v tomto článku platí pro webovou verzi Yahoo Mail na počítači se systémem Windows nebo Mac.

Uložte text poštovní zprávy Yahoo do souboru

Ačkoli můžete e -maily bezpečně ukládat a organizovat pomocí vlastních složek Yahoo Mail, můžete raději ukládat zprávy do počítače, abyste k nim měli přístup bez připojení k internetu. Protože nemůžete stáhnout kopii prostého textu do souboru .txt, musíte zprávu zkopírovat a vložit.

  1. Otevřete zprávu v Yahoo Mail.

  2. Zvýrazněte text e -mailu a stiskněte Ctrl+C. (ve Windows) nebo Command+C. (na počítači Mac) zkopírujte text.

  3. Otevřete na počítači program pro zpracování textu (například Poznámkový blok ve Windows nebo TextEdit v macOS) a vytvořte nový soubor.

    Otevřete na počítači program pro zpracování textu, například Poznámkový blok ve Windows nebo TextEdit v macOS a vytvořte nový soubor.

  4. Klikněte do textového souboru a stiskněte Ctrl+V (na počítači se systémem Windows) nebo Command+V (na počítači Mac) vložte zkopírovaný text.

    Klikněte do textového souboru a stisknutím Ctrl + V (PC) nebo Command + V (Mac) vložte zkopírovaný text.

  5. Uložte soubor s názvem, který odpovídá obsahu.