Skip to content

Jak upravit podpis e -mailu na iPhonu nebo iPadu

3 de Srpen de 2021
beverage computer flower 948888 5c8f393946e0fb00014a9723

Co vědět

 • Chcete -li vytvořit základní podpis, přejděte na Nastavení > Pošta > Podpis > zadejte svůj podpis a uložte jej.
 • Chcete -li přidat obrázky nebo formátování, vytvořte podpis v nové zprávě, vyberte a zkopírujte jej a vložte jej do pole pro podpis.

Tento článek vysvětluje, jak vytvořit podpis e -mailu na iPadu, iPhonu nebo iPodu touch se spuštěnou libovolnou verzí iOS zpět alespoň přes iOS 6.

Jak vytvořit základní e -mailový podpis pro iOS

Ve spodní části odchozích e -mailů se zobrazí e -mailový podpis. Může obsahovat jméno a název, citát nebo informace, jako je adresa URL webu nebo telefonní číslo. E -mailové podpisy se nastavují na iPhonu a iPadu v aplikaci Nastavení. Výchozí podpisový řádek iPhonu je „Odesláno z mého iPhone“, ale tento podpis můžete změnit na cokoli chcete (nebo nepoužívat vůbec). Můžete si dokonce vytvořit e -mailový podpis, který se liší pro každý z vašich připojených e -mailových účtů. Zde je návod, jak nastavit základní e -mailový podpis, který se automaticky zobrazí na konci každého vašeho odchozího e -mailu na iPhonu nebo iPadu:

 1. Otevři Nastavení aplikace z domovské obrazovky.

 2. Přejděte dolů a klepněte na Pošta.

  Ikona Popis pošty v aplikaci Nastavení na iPadu

  Pokud tuto možnost nevidíte, není ve vašem zařízení nainstalována nejnovější verze systému iOS – místo toho vyberte Pošta, kontakty, kalendáře.

 3. Vybrat Podpis.

  Podpisová oblast v Nastavení pošty v aplikaci Nastavení na iPadu

 4. Na požadované místo zadejte požadovaný e -mailový podpis nebo odstraňte veškerý text a e -mailový podpis odstraníte. Pokud máte v aplikaci Mail nastavenu více než jednu e -mailovou adresu a pro všechny adresy používáte stejný e -mailový podpis, klepněte na Všechny účty. Nebo si vyberte Za účet pro každý účet zadejte jiný podpis e -mailu.

 5. Chcete-li použít formátování, poklepejte na podpis a pomocí úchytů vyberte část podpisu, kterou chcete formátovat.

 6. V nabídce, která se zobrazí nad vybraným textem, klepněte na BIU tab.

  Možnosti formátování po zvýraznění slova „Happy“ v podpisu e -mailu na iPadu

  Pokud nabídku nevidíte, klepněte na liště nabídek na šipku směřující doprava. Lze to nazvat BIU.

 7. Klepněte buď na tučně, Kurzíva, nebo Zdůraznit.

  Tučné formátování slova „Happy“ v nastavení pošty na iPadu

  Chcete -li použít jiný styl formátování na jinou část podpisu, klepněte mimo text a postup opakujte.

 8. Klepněte na šipku v levém horním rohu Podpis uložte změny a vraťte se na Pošta obrazovka.

Přidejte k podpisu obrázky a jiné formátování

Ve výchozím nastavení nemůžete změnit barvu, písmo nebo velikost písma podpisu e -mailu. Nastavení podpisu aplikace iOS Mail nabízí pouze základní funkce formátovaného textu. I když zkopírujete a vložíte formátovanou funkci odjinud do nastavení podpisu pošty, většina formátování formátovaného textu bude odebrána. Existuje však trik, jak tyto detaily formátování, včetně obrázků, zobrazit v podpisu při jeho vložení.

 1. Z počítače se přihlaste k e -mailovému účtu, ze kterého chcete použít podpis, a vytvořte e -mailový podpis přesně tak, jak má vypadat na vašem zařízení iOS.

  E -mailový podpis vytvořený na počítači

 2. Vytvořte novou zprávu, aby byl použit podpis, uložte e -mail jako koncept a poté jej otevřete ze zařízení iPhone nebo iPad.

 3. Klepněte a podržte prázdné místo ve zprávě, vyberte buď Vybrat nebo Vybrat vše, poté proveďte změny ve zvýrazněném obsahu.

 4. Vybrat kopírovat.

  Tlačítko Kopírovat na iOS

 5. Vybrat zrušení na konceptu zprávy, pak otevřete Podpis oblast v aplikaci Nastavení.

 6. Klepněte a podržte v poli pro podpis a poté vyberte Vložit. Podpis vypadá podobně, ale ne přesně jako ten, který jste vytvořili.

  Možnost Kopírovat a Vložit na e -mailový podpis iPadu

 7. Zatřeste zařízením a v Vrátit zpět změnu atributů vyberte dialogové okno vrátit.

  Tlačítko Zpět na iPadu

 8. Podpis se vrací tak, jak byl, když jste jej zkopírovali. Klepnutím na tlačítko v levém horním rohu obrazovky uložte podpis a vraťte se na svůj e -mail.

  Podpis iPadu s formátováním obrázků a formátovaného textu

 9. Nyní můžete odesílat e -maily z iPadu nebo iPhonu s přizpůsobeným podpisem.

Tipy pro vytvoření e -mailového podpisu

Ačkoli výchozí možnosti formátování podpisu na zařízení iOS neposkytují mnoho rozmanitosti, účinný podpis můžete i přesto vygenerovat podle několika pokynů.

 • Držte to zkrátka. Omezte svůj podpis na maximálně pět řádků textu. Pokud si myslíte, že nemůžete své informace přizpůsobit, použijte potrubí (|) nebo dvojtečky (:) k oddělení částí textu.
 • Obchodní podpis by měl obsahovat vaše jméno, titul, název společnosti, odkaz na webové stránky společnosti a telefonní číslo firmy. Pokud je k dispozici, přidejte odkaz na nedávný článek nebo příspěvek o vás nebo vaší společnosti.
 • Svou e -mailovou adresu nemusíte uvádět v podpisu e -mailu, protože je v horní části e -mailu.
 • V případě osobního e -mailového účtu vložte odkazy na své sociální profily na Twitteru, Facebooku a LinkedIn.
 • Krátké, inspirativní citáty se často objevují na konci e -mailových podpisů. Ty jsou vhodnější pro osobní než pro obchodní podpisy.
 • Vynechejte veškerá právní prohlášení, pokud vaše společnost nevyžaduje, abyste je uvedli.
 • Otestujte svůj formátovaný podpis pomocí několika e -mailových klientů, abyste se ujistili, že vypadá tak, jak chcete.