Skip to content

Jak vypnout Asistenta Google

8 de Srpen de 2021
stopokaygoogle 5ad107f1ff1b7800373215a2 5bfc3a2fc9e77c0026b8f0a5

Co vědět

  • Android: Nastavení > Google > Účetní služby > Hledání, asistent a hlas > Google Assistant. Klepněte na Telefon. Přepnout Google Assistant.
  • iOS: Přejít na Nastavení > Google Assistant > Mikrofon a posuňte přepínač do polohy vypnuto.

Tento článek vysvětluje, jak deaktivovat Google Assistant, také známý jako OK Google, na telefonu Android nebo iOS. Také vysvětluje, jak deaktivovat Google Assistant na chytrých hodinkách. Pokyny v tomto článku platí pro Android verze 10 a vyšší a iOS 14 až iOS 11.

Vypněte OK Google na telefonu Android

Pokud chcete na svém smartphonu nebo tabletu vypnout OK Google, postupujte takto:

  1. Otevřete telefon Nastavení aplikace.

  2. Vybrat Google > Účetní služby > Hledání, asistent a hlas.

  3. Klepněte na Google Assistant. Vybrat Asistent kartu, poté přejděte dolů do sekce Asistentská zařízení a klepněte na Telefon.

  4. Klepněte na Google Assistant vypněte posuvník.

    Kroky pro vypnutí OK Google na smartphonu

Vypněte OK Google na chytrých hodinkách Android

Chcete -li vypnout Asistenta Google na hodinkách Android, klepněte na Nastavení ozubenou ikonu a vyberte Personalizace. Odtud přepněte OK Google Detection vypnout.

Vypněte OK Google na iOS

Pokud na zařízení iOS používáte aplikaci Google Assistant, můžete vypnout mikrofon a přestat poslouchat své verbální příkazy. Jít do Nastavení > Google Assistant > Mikrofon a posuňte přepínač do polohy vypnuto. Tato metoda zcela nevypne Asistenta Google. Stále můžete psát své požadavky. Dalším způsobem, jak vypnout OK Google v systému iOS, je odstranit aplikaci. Funguje to stejně jako u každé jiné aplikace pro iOS. Stiskněte ikonu aplikace na domovské obrazovce, počkejte, až se začne kroutit, a potom klepněte na X v rohu nebo stiskněte a vyberte Odebrat aplikaci, v závislosti na vaší verzi iOS.