Skip to content

Jak vytvořit e -mailový podpis v iOS Mailu

11 de Srpen de 2021
GettyImages 124360764 5a6b44d5875db90037ae8ee2

Co vědět

 • Jít do Nastavení > Pošta > Podpis. Vyberte podpis nebo vytvořte nový. Klepněte na BIU pro tučné, kurzíva a podtržení formátování.
 • Chcete -li vytvořit podpis s pokročilým formátováním, použijte aplikaci Pages. Vytvořte podpis a poté zkopírujte/vložte do výše uvedených nastavení podpisu.

Pokud za den odešlete mnoho e -mailů, přednastavený podpis může ušetřit čas. Když odešlete e -mail z účtu s podpisem, podpis se automaticky zobrazí na konci každého e -mailu. Zjistěte, jak nastavit základní podpis e -mailu s formátováním formátovaného textu v systému iOS 10 a novějších.

Použijte základní formátování ve svém podpisu pošty iOS

Chcete -li přidat základní podpis – včetně tučného písma, kurzívy a podtrženého formátování – do textu vašeho e -mailového podpisu iOS Mail:

 1. Otevři Nastavení aplikace na domovské obrazovce.

 2. Přejděte dolů a vyberte si Pošta.

 3. Vybrat Podpis ve spodní části obrazovky.

 4. Vyberte stávající podpis nebo zadejte nový.

 5. Poklepejte na jakékoli slovo, které chcete formátovat. Pomocí úchytů pro zvýraznění textu vyberte více nebo méně slov nebo znaků.

 6. Vybrat BIU v kontextové nabídce, která se zobrazí nad zvoleným slovem. Pokud ho nevidíte, vyberte šipku na konci kontextové nabídky a zobrazte další možnosti.

 7. Pro tučný text vyberte tučně. U textu s kurzívou vyberte Kurzíva. Pro podtržený text vyberte Zdůraznit.

 8. Opakujte postup výběru částí podpisu a formátování textu. Uložte změny zavřením obrazovky.

  Možnosti formátování v iOS Mailu

Při příštím psaní e -mailu se automaticky objeví váš formátovaný podpis.

Pokročilá nastavení: Vytvořte propracovanější podpis

Pokud chcete podpis s trochou vkusu – nebo alespoň s některými možnostmi písma – musíte jít do jiné aplikace pro iOS: Stránky. Aplikaci Pages si můžete zdarma stáhnout z App Store. Pomocí pokročilých možností formátování můžete přidávat barvy, měnit velikost a typ písma a přidávat odkazy. Poté jej zkopírujte do nastavení Podpis. Zde je postup:

 1. Otevři Stránky aplikaci a otevřete prázdnou stránku.

 2. Zadejte obsah podpisu.

 3. Vyberte slovo nebo řádek textu a zvolte Štětec ikona v horní části obrazovky zobrazte možnosti formátování. Vyberte barvu, velikost, písmo nebo jednu z dalších dostupných možností.

  Možnosti formátování textu v Pages pro iOS

 4. Vyberte jiné slovo nebo řádek textu a opakujte proces formátování.

 5. Po dokončení formátování zkopírujte podpis stisknutím a výběrem Vybrat vše, následován kopírovat.

 6. Opusťte stránky a přejděte na Nastavení > Pošta > Podpis. Zkopírovaný podpis vložte do požadovaného pole účtu klepnutím na oblast a výběrem Vložit.

  Vložení podpisu ze stránek do nastavení pošty v systému iOS

Proč ve svém podpisu používat formátování?

Text vašeho e -mailového podpisu může být stejně krátký jako vaše jméno. Může však také obsahovat váš titul, kontaktní informace, název společnosti nebo oblíbenou nabídku. V Nastavení můžete formátovat podpis tak, aby obsahoval tučné písmo, kurzívu a podtržení – řídký výběr funkcí formátovaného textu. Použití všech z nich v jednom podpisu může být trochu moc, ale uvážlivá aplikace funkcí bohatého textu může být prospěšná. U podpisů používaných v iOS Mailu na iPhonu, iPodu touch a iPadu je přidání tohoto druhu formátování snadné. Můžete se rozhodnout používat stejný podpis pro všechny své e -mailové účty nebo pro každý účet nastavit jiný.