Skip to content

Jak vytvořit svůj iPhone Flash pro upozornění

14 de Září de 2021
GettyImages 877278654 5b0c9ba9a474be0037416f81

Když pro vás vaše aplikace mají upozornění nebo upozornění, zobrazí na obrazovce zprávu, vydávají hluk, vibrují nebo všechny tři (vše závisí na nastavení oznámení push). Váš iPhone je ještě lepší: Může vám posílat tichá upozornění pomocí LED blikajícího světla.

LED blesková upozornění

Při tomto druhu výstrahy bliká LED (nebo světelná dioda)-používaná jako blesk pro fotoaparát vašeho iPhonu-, když máte výstrahu. Tyto výstrahy LED blesku vám umožňují zjistit, kdy potřebujete telefon zkontrolovat, aniž byste se museli dívat na obrazovku nebo mít zapnutou hlasitost. Je to perfektní volba pro klidné prostředí, kde nechcete být příliš rušiví. LED blesk pro výstrahy je k dispozici na iPhonech 4 nebo novějších a iOS 5 nebo novějších.

Jak zapnout upozornění LED blesku iPhone

Po zapnutí bude blesk vašeho telefonu nyní blikat, když máte upozornění nebo příchozí hovory.

  1. Klepněte na Nastavení aplikaci na domovské obrazovce.

  2. Klepněte na Všeobecné.

  3. Klepněte na Přístupnost.

  4. Přejděte dolů na Sluch sekce. Toto nastavení se nachází zde, protože tato funkce byla původně navržena pro lidi se sluchovým postižením, kteří neslyší vyzvánění telefonů při příchozích hovorech nebo odesílání výstrah.

  5. Najít LED blesk pro výstrahy Jídelní lístek.

  6. Přesuňte posuvník na Zapnuto (označeno zelenou barvou).

Jak to funguje

Jakmile máte tuto funkci zapnutou, máte hotovo! O zbytek se postará telefon. Když vám zavolá, zavolá vám hlasová schránka nebo oznámení push, LED dioda zabliká, aby upoutala vaši pozornost. Je důležité, aby byla obrazovka telefonu dolů, protože jediný LED blesk telefonu je na zádech. Pokud telefon leží na zádech, světlo neuvidíte.

Jak vypnout blesk na vašem iPhone

Chcete se svými výstrahami znovu slyšet zvuk? Postupujte podle výše uvedených kroků a místo toho přesuňte jezdec do polohy Vypnuto.