Skip to content

Jak využít slevu Amazon Prime Whole Foods

9 de Srpen de 2021
SmithCollectionGado 5b60c11446e0fb0082aec6f4

Získání slev Amazon Prime na Whole Foods Market je stejně snadné jako online nakupování s vaším členstvím Amazon Prime nebo nakupování normálně v maloobchodě. Musíte se jen rozhodnout, zda chcete nakupovat online nebo vyrazit na výlet do Whole Foods.

Jak získat slevy Amazon Prime na celé potraviny online

Položky Whole Foods můžete nakupovat přímo na webových stránkách Amazonu, ale musíte být v jedné z oblastí, kde působí Prime Now a Whole Foods. Působí v mnoha velkých metropolitních oblastech v USA, jako je Los Angeles, Dallas, Chicago, Manhattan a Brooklyn. Chcete -li zjistit, co je k dispozici od Whole Foods na Amazonu, můžete navštívit stránku obchodníka Whole Foods na Amazonu. V levé horní části stránky se také zobrazí rozbalovací nabídka, kde si můžete vybrat svou oblast nebo zadat PSČ, čímž potvrdíte svou schopnost objednávat zboží z Whole Foods s rychlým doručením přes Amazon Now. Získat slevu na Amazon Prime v Whole Foods nákupem přímo na Amazonu tímto způsobem je snadné. Slevy se uplatňují automaticky. Při nakupování různých položek okamžitě uvidíte slevové ceny. Můžete také nakupovat podle oddělení nebo se podívat na týdenní speciály a bestsellery. Členové Prime, kteří zadají objednávku Whole Foods k dodání prostřednictvím Prime Now, si mohou po splnění minimální částky nákupu 35 $ také užít 2hodinové bezplatné doručení ve vybraných městech. Předplatitelé Prime, kteří se přihlásí pomocí karty Amazon Prime Rewards Visa Signature, mohou také získat 5% zpět jako odměnu za tyto nákupy.

Jak získat slevy Amazon Prime pomocí aplikace Whole Foods Market

Získání slevy na Amazon Prime v pobočkách Whole Foods může být trochu náročnější, ale proces je stále jednoduchý. Jedna metoda vyžaduje, abyste používali aplikaci Whole Foods Market. Aplikaci Whole Foods Market si můžete stáhnout pro iOS, pro Android a z Amazon App Store.

S aplikací nainstalovanou ve vašem zařízení budete mít možnost se přihlásit. Chcete -li propojit svůj účet Amazon Prime s účtem aplikace Whole Foods Market, můžete se jednoduše přihlásit do aplikace Whole Foods Market pomocí svých přihlašovacích údajů k účtu Amazon. Aplikace Whole Foods Market vám může pomoci najít nejbližší pobočku Whole Foods, ukázat vám speciální nabídky Prime Member, které jsou aktuálně v nabídce, a také zvýraznit položky, které si Prime Members mohou koupit s dodatečnou 10% slevou z prodejní ceny. Když skončíte s nakupováním a jste připraveni se podívat na registry uvnitř Whole Foods, aplikace vám pomůže získat slevový kód Amazon Prime. Aplikace Whole Foods Market může vygenerovat QR kód pro použití při pokladně. Při skenování v registru tento kód uplatní vaši slevu Amazon Prime. Pokud kód na obrazovce nevidíte, klikněte na Prime Code tlačítko v levém dolním rohu aplikace.

Jak získat Amazon Prime slevy na celé potraviny bez aplikace

Pokud nemáte přístup k aplikaci Whole Foods Market nebo si ji raději neinstalujete, můžete stále získat slevu na Amazon Prime v místech Whole Foods pomocí svého telefonního čísla. Nejprve se budete muset přihlásit do Amazonu pomocí účtu s vaším členstvím Prime. Odtud budete muset ke svému účtu přidat telefonní číslo. Můžete to udělat výběrem Účty a seznamy v navigačním panelu Amazon a klikněte na Váš účet v rozevírací nabídce. Na další stránce vyhledejte a označte pole označené Přihlášení a zabezpečení. Tím se dostanete na obrazovku, která vám umožní přidat nebo upravit telefonní číslo pro náš účet. S telefonním číslem přidaným k vašemu účtu Amazon Prime můžete zadat své číslo při pokladně na Whole Foods. Tím se uplatní vaše slevy Amazon Prime.

Značka Prime Member Deal na Whole Foods

Ale bez aplikace možná nevíte, jaké položky jsou v prodeji, než půjdete nakupovat. Naštěstí Whole Foods označuje položky, které jsou pro členy Prime zlevněné. Existuje žlutý štítek s nápisem „10% sleva na VÝPRODEJ“, který nabízí další slevu pro členy Prime. Modrý štítek s nápisem „Prime Member Deal“ označuje položky v obchodě, které jsou pro členy Prime zlevněné. Pokud se přihlásíte pomocí karty Amazon Prime Rewards Visa Signature, můžete také získat 5% zpět v bodech odměn, což ještě zvýší vaše úspory.