Skip to content

Jak zabránit ztrátě poštovního účtu AOL

8 de Červenec de 2021
aol mail 56a3248c3df78cf7727c009b

Co je třeba vědět

  • Pokud se do AOL Mail nepřihlásíte 90 dní, účet se deaktivuje. Je možné, že příchozí pošta nebude doručena.
  • Pokud se ke svému účtu přihlásíte po 90 dnech, ale před 180 dny, vaše poštovní schránka se znovu aktivuje. Znovu budete dostávat nové e-maily.
  • Po 180 dnech bude váš účet smazán.

Abyste předešli ztrátě informací o účtu, e-mailové adrese a zprávách přidružených k vašemu účtu AOL Mail, musíte se ke svému účtu AOL Mail přihlásit alespoň každých 90 dní. Tady se mohou stát, pokud tak neučiníte.

Co se stane s poštou AOL po 90 neaktivních dnech

Pokud se do svého účtu AOL Mail nepřihlásíte po dobu 90 dnů, účet se deaktivuje. Příchozí pošta nemusí být doručena do vaší poštovní schránky a příchozí e-maily mohou být vráceny odesílateli. Pokud se ke svému účtu přihlásíte po 90. dni, ale před 180. dnem, poštovní schránka se znovu aktivuje a budete znovu dostávat nové e-maily. Svůj účet můžete použít jako obvykle, ale nezahrnuje to žádné zprávy, které byly vráceny odesílateli během období deaktivace.

Co se stane s poštou AOL po 180 neaktivních dnech

Pokud se nepřihlásíte dalších 90 dní (celkem 180 dní), váš účet bude smazán. Je možné, že nebudete moci získat e-mailovou adresu. Kromě toho budou odstraněny vaše e-maily, fotografie a další přílohy e-mailů. Pokud si nejste jisti, zda byl váš účet smazán, zkontrolujte pomocí postupu obnovení účtu AOL. Pokud váš účet zmizí, upozorní vás, že byl deaktivován nebo že nemůžete resetovat heslo.